
Термос LaPLAYA Universum, 0,5 л, міднийMK official
632 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4020716353302
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос LaPLAYA Universum, 0,5 л, мідний
Бренд: LaPLAYA (Німеччина)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: полірована сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: мідний
Кількість кухлів: 1 кухоль
Гарантія: 1 рік
Висота: 25 см
Глибина: 18 см
Діаметр: 7 см
Діаметр горловини: 4,4 см
Вага: 0,34 кг
Подвійні стінки, герметичний.
Загвинчувальна пробка обладнана спеціальною кнопкою, що дає змогу легко й акуратно виливати вміст, не викрутюючи пробку.
Одним натисканням кнопки отвір герметично закривається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LaPLAYA |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Ручка | Немає |
| Тип термоса | Питний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 44 мм |
| Диаметр основания | 70 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь|Неіржавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Особливості | Ударостійкий корпус <unk> подвійні стінки <unk> герметичний корок, що загвинчується, обладнаний спеціальною кнопкою, що дає змогу легко й акуратно виливати вміст, не загвинчуючи пробку. |
- Ціна: 632 ₴



