
Термосумка Thermos Outdoor 17 лMK official
1 067 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5010576208071
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Outdoor 17 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: зелений
Об'єм: 17 л
Розмір: 30*20*28 см
Зовнішній матеріал: поліестер
Внутрішня підкладка: полівінілхлорид
Термоізоляція: FLex-A-Guard
Паковання: п/е пакет
Зовнішній матеріал міцний і простий у догляді.
Підкладка 6 разів потужніша, порівнюючи зі стандартними ізотермічними сумками.
Нова система термоізоляції FLex-A-Guard — це безшовний, 100% водонепроникний термоізоляційний шар із гнучкого пластику FDA, який забезпечує надійну ізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Підкладка | полівінілхлорид |
| Термоізоляційний шар | 100% водонепроницаемый термоизоляционный слой FLex-A-Guard |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 1 067 ₴



