
Термосумка Thermos 5 Element, 23 лMK official
969 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576616463
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos 5 Element, 23 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: чорний;сірий
Об'єм: 23 л
Розмір: 30*23*35 см
Зовнішній матеріал: поліестер
Підкладка: полівінілхлорид
Темоізоляція: FLex-A-Guard
Паковання: п/е пакет
Зовнішній матеріал міцний і простий у догляді.
Зносостійкий полівінілхлорид ушестеро потужніший, порівнюючи зі стандартними ізотермічними сумками.
Система термоізоляції — це безшовний, 100% водонепроникний термоізоляційний шар FLex-A-Guard
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Клапан швидкого доступу | Да |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Наявність клапана для швидкого доступу | Да |
| Підкладка | полівінілхлорид |
| Термоізоляційний шар | 100% водонепроницаемый термоизоляционный слой FLex-A-Guard |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
- Ціна: 969 ₴


