
Стілець Р-16 зі спинкою Time EcoMK official
184 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810001309
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: портативний стілець
Макс. навантаження (кг): 85
Каркас: тонована сталь
Cидіння: оксфорд рипстоп 600D + ПВХ
Колір: камуфляж
Діаметр каркаса: 16 мм
Ширина стільця: 28,5 см
Дитна стула: 37,5 см
Висота до сидіння: 38 см
Висота стільця з урахуванням спинки: 69,5 см
Розмір у складеному вигляді: 70*37,5*5 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 26,5*28,5 см
Вага: 2,1 кг
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 695 мм |
| Глибина стільця | 375 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 85 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 16 |
| Макс. навантаження | 85 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд ріпстоп 600D + ПВХ |
| Розміри в складеному вигляді (мм) | 700*375*50 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 265*285 мм |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Упаковка | п/е плівка |
- Ціна: 184 ₴

