
Комплект садових меблів Keter Monaco set, коричневийMK official
21 462 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8711245128207
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект садових меблів Keter Monaco set, коричневий
Абсолютний хіт від фірми Keter комплект меблів для дачі Maui lounge set (Modena). Звичайний стіл замінений столом-скринею, у якому ви можете зберігати все, що необхідно. Невеликий двомісний диван із двома кріслами та столиком складають комплект садових меблів, який може бути встановлений як на відкритому майданчику, так і в приміщенні. Завдяки своїм невеликим розмірам комплект може бути використаний як меблі для балкона або кафе.
Наш інтернет-магазин пропонує не тільки комплект Maui lounge set (Modena), а також інші меблі з пластику, що імітує штучний ротанг, створивши у такий спосіб зону відпочинку на заміській ділянці в одному стилі.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
Легко складається
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
Зручний столик-скриня для зберігання речей
Матеріал: мистецтв. ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: коричневий;
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Комплектація
крісла — 2 шт.
подушки для сидіння і спинок крісел — 8 шт.
стіл-скриня — 1 шт.
диван — 1 шт.
Розміри:
крісло — 65*63*77 см
диван — 129*63*77 см
стіл — 79*59*42 см
Вага: 34,8 кг
Макс. навантаження:
крісло — 110 кг
диван — 110 кг
стіл — 30 кг
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
СІРИЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 34.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | крісла - 2 шт, подушки для сидіння і спинок крісел - 8 шт., стіл-скриня - 1 шт, двомісний диван - 1 шт. |
| Максимальне навантаження на меблі | крісло - 110 кг, стіл - 30 кг, диван - 110 кг на одне посадочне місце |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Особливості комплектів садових меблів | З відсіком для зберігання |
| Переваги | Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє |
| Розміри в упаковці | 124*80*59 см |
| Розміри меблів | крісло - 65*63*77 см, диван - 129*63*77 см, стіл - 79*59*42 см |
| З відсіком для зберігання | Так |
| З подушками | Так |
| Тип меблів | Комплекты садовой мебели |
| Колір | Коричневий |
| Колір крісла | Коричневий |
- Ціна: 21 462 ₴


