
Комплект садових меблів Keter Monaco set, сірийMK official
24 108 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245128177
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект садових меблів Keter Monaco set, сірий
Абсолютний хіт від фірми Keter комплект меблів для дачі Maui lounge set (Modena) — звичайний стіл замінений столом-скринею, у якому ви можете зберігати все, що необхідно.
Невеликий двомісний диван із двома кріслами та столиком становлять чудовий комплект садових меблів, який може бути встановлений як на відкритому майданчику, так і в приміщенні. Завдяки своїм невеликим розмірам комплект може бути використаний як меблі для балкона та кафе.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки комплект Maui lounge set (Modena), а також інші меблі з пластику імітувального штучного ротангу, створивши у такий спосіб зону відпочинку на ділянці в одному стилі.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Зручний столик-скриня для зберігання речей
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: штучний ротанг (пластик, поліпропілен)
Сидіння: штучний ротанг (пластик, поліпропілен)
Колір: сірий
Комплектація
крісла — 2 шт.
подушки для сидіння і спинок крісел — 8 шт.
стіл-скриня — 1 шт.
диван двомісний — 1 шт.
Розміри:
крісло — 65*63*77 см
диван — 129*63*77 см
стіл — 79*59*42 см
Вага: 34,8 кг
Макс. навантаження:
крісло — 110 кг
диван — 110 кг на одне посадкове місце
стіл — 30 кг
Розміри в пакованні: 124*80*59 см.
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
КОРИЧНИЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 34.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація набору | крісла - 2 шт.|подушки для сидіння - 8 шт.|стіл-скриня - 1 шт.|диван двохмісний – 1 шт |
| Максимальне навантаження на меблі | крісло - 110 кг, стіл - 30 кг, диван - 110 кг на одне посадочне місце |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Особливості комплектів садових меблів | З відсіком для зберігання |
| Переваги | Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє |
| Розміри в упаковці, див. | 124*80*59 |
| Розміри дивана | 129*63*77 см |
| Розміри крісла | 65*63*77 см |
| Размеры стола | 79*59*42 см |
| З відсіком для зберігання | Так |
| З подушками | Так |
| Тип меблів | Комплекты садовой мебели |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 24 108 ₴










