
Крісло садове пластикове Keter Miami DC, коричнево-бежевеMK official
1 587 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8711245120447
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло садове пластикове Keter Miami DC, коричнево-бежеве
Miami — це зручне крісло з заокруглювальною спинкою, яке являє собою поєднання стилю й комфорту. Крісло чудово доповнить дизайн відкритого простору, а також гармонійний вигляд матиме в стилі інтер'єру. Оригінальна ротангова фактура поверхні — особливість цієї моделі, яка є безперечною перевагою між аналогами. Модель проста в догляді, міцна, стійка до впливу погодних умов і УФ-променів; виготовлена в класичних кольорах.
Крісло Miami DC може використовуватися як стілець, оскільки висота сидіння відповідає висоті звичайного стільця. Пластикове крісло Miami DC обладнане підлокітниками та м'якою подушкою, яка робить відпочинок у кріслі дуже комфортним.
Крісло виготовлене з погодостійкого пластику, який імітує штучний ротанг, не блякне на сонці, недеформується, може зберігатися на вулиці цілий рік. Чохол на подушці виготовлений із водовідштовхувальної тканини, у такий спосіб крісло Miami DC ідеально підходить для дачі, саду або заміського будинку, а також може бути встановлене на балконі.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
Матеріал: мистецтв. ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: бежевий; коричневий;
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Комплектація
подушка — 1 шт.
стілець — 1 шт.
Розмір: 62*60*89 см
Вага: 5,2 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 80*60*21 см
Варіація кольору:
Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина стільця | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація крісла | Подушка, Кресло |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал крісла | штучний ротанг (поліпропілен, пластик) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
- Ціна: 1 587 ₴


