
Вішалка для інструментів KETER HANGING TOOL RACKMK official
0,01 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 7290000237121
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка для інструментів KETER HANGING TOOL RACK
Винятково міцна та функціональна вішалка для інструментів HANGING TOOL RACK дає змогу розмістити на ній до 20 різних садових інструментів. Вона забезпечена не тільки гачками, а й спеціальними тримачами, що спрощують зміцнення на ній аксесуарів із держаком — лопат, грабель і метил. Монтаж вішалки не становить жодних труднощів, а матеріал, з якого вона виготовлена, забезпечує довговічність її використання.
Бренд: Keter® (гладь)
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розмір зовнішній: 64*14*16,5 см
Розмір упаковки: 62*14*16,5 см
Вага: 0,499 кг
Максимальне навантаження: 448 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.499 кг |
| Висота | 16.5 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Кількість інструментів для зберігання | 20 |
| Максимальне навантаження, кг | 22 кг |
| Переваги | зберігання інструментів з довгими ручками, Легкая сборка, не требуются инструменты, органайзер оснащений спеціальними гачками і власниками, вбудований водяний рівень для монтажу |
| Розміри в упаковці, див. | 62*14*16,5 |
| Тип | Органайзер для інструментів |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 0,01 ₴



