
Автохолодильник Ezetil E3000A 12/24/230, 25 лMK official
4 573 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716802541
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автохолодильник Ezetil E3000A 12/24/230, 25 л
Опис автохолодильника Ezetil E3000 25 л, 12/24/230V AES/LCD
Ця модель вирізняється оригінальним дизайном, а також встановленим рідкокристалічним дисплеєм. Замовити автохолодильник Ezetil E3000 можна в нашому інтернет-магазині за доступною вартістю. Зверніть увагу, ми пропонуємо оптимальні умови для співпраці. У нас представлені винятково якісні товари, які вирізняються тривалим терміном експлуатації. Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам купити автохолодильник в Україні за оптимальною ціною.
Технічні особливості
Ця модель автохолодильника під'єднується до різних джерел живлення, що має напругу 12/24/230 В. Треба зазначити, що в цей пристрій вмонтований адаптер 230 В, плюс система ЕЕI, завдяки цьому потреба потужності залежить від режиму роботи. Виходить, що агрегат переводиться в режим охолодження, унаслідок чого істотно падає споживання електроенергії. На особливу увагу заслуговує вентилятор, який швидко й ефективно охолоджує.
· Пристрій працює як від бортової автомобільної, так і від домашньої мереж.
· На портативному автомобільному холодильнику є дисплей, де представлена температура всередині та зовні, плюс користувач може настроїти активний час.
· Ручка для транспортування холодильника виготовлена з пластику.
· Ефективна система захисту від розряджання холодильника.
· Є вбудована система інтелектуального енергоощадження, а також можливість контролювати темп набору температури.
· На тильній стороні кришки є спеціальне відділення, куди вмонтовані шнури живлення.
· Товар належить до рейтингу енергоефективності A+, що дає змогу заощаджувати фінансові витрати на електроенергію.
· Автохолодильник виробляється з екологічно чистого пластику, у такий спосіб є безпечним для здоров'я людини.
Докладніше: https://modashoping.in.ua/p666862299-avtoholodilnik-ezetil-e3000.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор температури | Так |
| Загальний об`єм | 25 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Термостат | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1.5 л. пляшки 4 шт.|0.33 л. банки 34 шт. |
| Внутрішні розміри | 30*21*37 см |
| Дельта температури | -22 С |
| Напруга струму | 12/24/220V|12/220V |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 4 573 ₴








