
Крісло портативне ТЕ-23 SD-150MK official
1 944 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810138012
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Каркас: тонована сталь
Сидіння: поліестер
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: чорний; синій
Відділення для банки: є
Бічна кишеня: є
Чохол: є
Розмір: 60*59*50/105 см
Вага: 6,6 кг
Макс. навантаження: 150 кг
Діаметр перерізу каркаса: 22 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Глибина стільця | 590 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
- Ціна: 1 944 ₴





