
Подовжувач Ezetil Extension CordeMK official
229 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716087979
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач Ezetil Extension Corde
Нова технологія:
1 мм міцний кручений кабель. Для різного використання з 12 В. холодильниками та сумками-холодильниками.
Виделка має знімний ковпачок і підходить до різних типів розеток (наприклад на автомобілях, катері та ін.), яка обладнана захисним механізмом, який застібається для запобігання випаданню з розетки. Допомагає уникати випадкових перешкод в електромережі.
Оригінальне пристосування для 12-вольтових електрохолодильників і сумок-холодильників. Висока якість оригінальних пристосувань для електрохолодильників і сумок-холодильників фірми Ezetil® (Німеччина) забезпечує надійний і тривалий ефект охолодження для всіх продуктів, що випускаються фірмою. Також підходить до холодильників інших виробників, наприклад, до Igloo (США) (див. інструкцію).
Довжина: 4м
Вага: 160 г.
Розмір: (Ш/Д/В): 55,0х35,0х28,0 мм.
Паковання: блістер
Підходить до всіх джерел харчування.
Захисний індикатор батареї дає змогу запобігати розрядженню автомобільного акумулятора. 12-вольтовий перехідник (вилка та розетка) ідеально підходить для монтування в багажник автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16 |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Довжина кабелю | 4 м. |
| Тип харчування | Мережа 12 В |
| Тип товару | Аксесуари для автохолодильників |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 55 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 229 ₴


