
Автомобільний мініохолоджувач Time EcoMK official
326 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820058330012
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний мініохолоджувач Time Eco
Мініохолоджувач призначений для охолодження напоїв у металевих банках місткістю 0,33 л, 0,5 л, діаметром 66 мм, а також напоїв у скляних і пластмасових пляшках відповідного діаметра.
Він є електричним приладом, у якому застосований екологічно чистий, напівпровідниковий термоелектричний агрегат. Корпус приладу виготовлений із пластику АБС. Усередині корпусу розташовані елементи холодильного агрегату. Банка з напоєм встановлюється в ложемент приладу. Шнур живлення мініохолоджувача обладнаний штекером для під'єднання до гнізда прикурювача автомобіля.
Автомобільний мініохолоджувач виготовлений у контрольованих умовах, встановлених системою Керування якістю відповідно до 1509001:2000 і сертифікованої ВVQI (сертифікат No 130589)
Бренд: Time Eco® (Україна)
Напруга постійного струму: 12В
Споживаний струм: 2,3А
Зниження температури напою щодо температури довкілля: -15°С
Умови зберігання: від -15 °C до +60 °C
Розміри: 12,5x8,5x8,1 см
Вага: 0,45 кг
Паковання: картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 15 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 81 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система фіксації в автомобілі | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга струму | 12V |
| Об'єм, л | до 20 л |
| Споживаний струм | 2,3 А |
| Тип товару | Авто миниохладитель для банок, пляшок |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 326 ₴


