
Свердлильний верстат Holzmann SB 510V MK official
178 290 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB510V_400V
Станок Holzmann SB 510V є вертикально-свердлильним, він слугує для оброблення деталей малих габаритів і ваги. Ця модель є підлоговим варіантом, що дає збільшений хід шпинделя, що дає змогу робити глибші отвори. Висока конструкція також має збільшений хід по вертикалі, що дає змогу розміщувати деталі великих розмірів. За допомогою цього верстата можна виконувати свердління, розсвердлювання,зенкерування, розточки отворів, розгортання, зенкування, цекування.
Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстаті, адже під кожен матеріал і діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим менше швидкість і чим м'якшою тим більшу швидкість можна встановлювати. Саме ця модель обладнана плавним регулюванням за допомогою частотного перетворювача та ремінного передавання, що дає змогу досить точно підібрати відповідні оберти шпинделя. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегрівання або навіть повному руйнуванню. Неправильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може статися перегрівання, який може призвести до ослаблення матеріалу або навіть до займання або плавлення. Регулювання швидкості дає змогу максимально ефективно реалізувати потенціал потужності двигуна.
Нарізання різі є невіддільною потребою в металообробленні, верстат обладнаний можливістю нарізування внутрішніх різі за допомогою позначника. Це додає універсальності цьому верстату.
Робочий стіл виготовлений із чавуну , відповідного класу верстата. Регулювання відбувається не тільки по вертикалі, а можливий нахил столу до 45° в обидва боки, що збільшує можливості верстата та покращує зручність оброблення деталі.
Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм . Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням для зупинки верстата у разі небезпечних ситуацій. Відкидна кришка шпинделя для захисту оператора, під час піднятої кришки верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази, що допомагають зафіксувати деталь або дають змогу встановити додаткові фіксувальні елементи, як-от лещата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 201/226 кг |
| Габарити упаковки | 470х830х1770 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 98 мм |
| Кількість ступенів передач | 2 ступені + частотний перетворювач |
| Конус шпинделя | MK4 MT4 |
| Макс. діаметр нарізування різі | М14 |
| Макс. діаметр свердління | Ø32 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 815 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1 кВт (S1) |
| Нахил столу | 0˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 650х440 мм |
| Розмір столу | 410х380 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 245 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1160 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | (I)0 — 600;(II)0 — 2100 об./хв |
| Тип привода | Ремінний + частотний перетворювач |
| Тип верстата | Підлоговий із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 135 мм |
- Ціна: 178 290 ₴



