
Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 400FDDIG MK official
93 820 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ED400FDDIG_230V
Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 400FDDIG — це компактне настільне обладнання для поздовжнього та торцевого торцевого торцю металевих деталей, оброблення конусів і нарізання широкого діапазону різі. Серійно обладнаний ходовим гвинтом для нарізування різі та поздовжнім автоматичним подаванням. Для максимальної точності робіт є цифрова індикація по 2 осями.
Верстат обладнаний асинхронним двигуном потужністю 450 Вт із постійним крутним моментом. Загартований шпиндель встановлений на регульованих прецизійних кулькопідшипниках і має високу центруість (<0,009 мм). Швидкість обертання шпинделя безступенево регулюється від 50 до 2500 об./хв і виводиться на цифровому дисплеї. Зміна напрямку обертання шпинделя відбувається з панелі керування. Загартовані та відшліфовані напрямні зручно та точно регулюються за допомогою клинових планок. Для оброблення конусів задню бабку можна відрегулювати. Цей верстат для точення й нарізання різі буде ефективний у невеликих металообробних майстернях і цехах.
Особливості токарно-гвинторізного верстата Holzmann ED 400FDDIGЦифрова індикація за 2 осями
Автоматичне поздовжнє подавання
Ходовий гвинт для нарізування різі
Асинхронний двигун потужністю 450 Вт, що не потребує обслуговування
Постійний крутний момент у разі високого тягового зусилля
Загартований шпиндель із високою центрувністю (<0,009 мм)
Прецизійні, регульовані кулькопідшипники шпинделя
Безступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 50-2500 об/хв
Показ швидкості на цифровому дисплеї
Обертання шпинделя вліво-вправо
Зміна напрямку обертання з панелі керування
Загартовані та відшліфовані напрямні з точним регулюванням за допомогою клинових планок
Можливість регулювання задньої бабки для оброблення конусів
Комплект змінних шестерень для нарізування різних типів різі
Під час обертання у зворотному напрямку швидкість зменшується вдвічі
Масивна чавунна станина з вібропоглинальним ефектом
Сертифікація СЕ
Гарантія 24 місяці.
Комплектація токарно-гвинторізного верстата Holzmann ED 400FDDIGДо стандартної комплектації моделі входять:
3-кулачковий патрон 100 мм
4-позиційний різцітримач
Нерухомий упорний центр КМ3
Нерухомий упорний центр КМ2
Захисний кожух
Піддон для стружки
Комплект змінних шестерень подал
Інструмент для технічного обслуговування.
Часті питанняПро особливості вибору та використання токарно-гвинторізних верстатів читайте у відповідях на часті запитання.
Які особливості мають токарно-гвинторізні верстати та в яких зонах використовуються?Токарно-гвинторізні станки — це універсальне металообробне обладнання, яке може виконувати широкий перелік операцій: оброблення зовнішніх і внутрішніх поверхонь деталей обертання, нарізання різі, тонування фасок тощо. Такі станки широко використовуються на металообробних підприємствах, особливо незамінні для виробництва валів, болтів, гайок, втулок тощо.
Які різці використовуються в токарно-вінторізних верстатах?Найчастіше в токарно-гвинторізних верстатах використовуються:
Поздовжні різці – для точення циліндричних поверхонь
Поперечні різці — для оброблення торцевих поверхонь
Прохідні різці — для оброблення деталей великої довжини
Різьбарвні різці — для нарізування різі
Відрізні різці — для відрізання частин деталей.
Матеріалом різців може бути сталь або твердий сплав.
Що таке автоподання в токарно-гвинторізному верстаті та які її переваги?Автоподача — це механізм, що забезпечує автоматичне переміщення супорта з різцем уздовж осі обертання або поперек деталі. Це дає змогу полегшити роботу оператора та забезпечити точніше та рівномірніше оброблення.
Що таке ходовий гвинт токарно-гвинторізного верстата?Ходовий гвинт — це довгий нарізний вал, який використовується для передавання руху від коробки-підач до супорту. Основна його функція — це забезпечення точного переміщення супорта під час нарізування різі.
Що таке коробка-подач токарно-гвинторізного верстата?Коробка-подач — це механізм, що регулює швидкість руху супорта. Вона забезпечує:
Подавання різця для звичайного точення
Точне переміщення різця під час нарізування різі.
Швидкість подавання залежить від обраного співвідношення передач у коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 кг |
| Висота центрів | 105 мм |
| Габаритні розміри | 450х900х460 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Діаметр обточки над супортом | 134 мм |
| Дюймова різь | 8-44 витки на дюйм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM2 |
| Конус шпинделя | KM3 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 210 мм |
| Метрична різь | 0,5-3 мм |
| Потужність двигуна | 0,45/0,63 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Поздовжнє подавання | 0,089 — 0,198 мм/об |
| Прохідний діаметр шпинделя | 21 мм |
| Розмір різців | 10x10 мм |
| Відстань між центрами | 400 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 50 – 2500 об/хв |
| Пристрої цифрової індикації | для 2 осей |
| Хід пінолі задньої бабки | 55 мм |
| Ширина станини | 100 мм |
- Ціна: 93 820 ₴



