
Форматно-розкроєний верстат CORMAK MJ45-KD3 MK official
331 440 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MJ45-KD-3/400V
Форматно-розкроєний верстат CORMAK MJ45-KD3 якісно виконує розкрій щитів із масиву деревини високої щільності, МДФ, ДСП, ПВХ, твердої деревини та інших матеріалів на її основі. Міцна, стійка станина та два двигуни (основний 5,5 кВт і підрізний 1,1 кВт) забезпечують стабільність роботи та точність її виконання. Робочі характеристики верстата дають змогу ефективно використовувати його на всіх підприємствах, що спеціалізуються на виготовленні виробів із дерева.
Обладнання обладнане анодованою кареткою з профільованого алюмінію, хід якої становить 3200 мм. Швидкість обертання основної пили регулюється на 3 рівні, що дає змогу підібрати оптимальні параметри роботи відповідно до оброблюваного матеріалу.
Купити деревообробний верстат із потрібними технічними даними можна на сайті, де представлене обладнання відомих світових брендів. Широкий асортимент верстатів дає змогу підібрати найкращий варіант, а прямі постачання від виробників забезпечують оптимальне співвідношення ціни та якості.
Основні характеристикиПереглядайте робочі параметри форматно-розкрокового верстата CORMAK MJ45-KD3, щоб визначити, чи підходить він для ваших потреб.
Напруга 400 В
Потужність двигуна основної пили 5,5 кВт
Потужність двигуна підрізної пили 1,1 кВт
Максимальний діаметр основної пили 350 мм
Посадковий отвір основної пили 30 мм
Максимальний діаметр підрізної пили 120 мм
Посадковий отвір підрізної пили 20 мм
Кількість швидкостей 3
Швидкість обертання основної пили 2800/4000/4800 об/хв
Швидкість обертання підрізної пили 7500 об./хв
Кут нахилу пили 0-45°
Максимальна довжина різання 3200 мм
Максимальна висота різання за 90° 120 мм
Максимальна висота різання за 45° 75 мм
Наявність каретки Да
Розмір рухомої каретки 3200х420 мм
Розмір основного столу 945х720 мм
Вихід під аспірацію 80/100
Габаритні розміри (ДхШхВ) 3220x1250x1100 мм
Вага 860 кг
Країна бренда Польща
Для кого підходить цей товарТехнічні характеристики та можливості форматно-розкрокового верстата CORMAK MJ45-KD3 чудово підходять для підприємств таких профілів:
Меблеве виробництво Столярна справа Виготовлення дерев'яних вікон і дверей Спеціалізовані навчальні заклади. Як правильно користуватися форматно-розкроєним верстатом CORMAK MJ45-KD3Дотримання правил використання та техніки безпеки забезпечить продуктивну роботу обладнання й дасть змогу уникнути травм.
Інструкції з експлуатаціїОзнайомтеся з рекомендаціями виробника щодо встановлення та використання верстата та ретельно дотримуйтеся їх.
Обладнання має бути встановлене на твердій, рівній поверхні в сухому, захищеному місці. Подбайте, щоб біля верстата було вдосталь місця для роботи з заготовками та обслуговуванням пристрою. Простежте, щоб поряд зі верстатом не було легкозаймистих і вибухонебезпечних речовин. Подбайте про якісне освітлення робочої зони. Для під'єднання верстата використовуйте тільки трифазну мережу 400 В. Перед кожним ввімкненням перевіряйте цілісність і справність шнура живлення. Не залишайте увімкнений пристрій без нагляду. Під час роботи з деревообробним обладнанням використовуйте засоби для захисту очей, слуху та органів дихання. Поради щодо догляду й обслуговуванняДля тривалої експлуатації та якісної роботи верстат забезпечить правильний догляд за ним і регулярне технічне обслуговування. Роботи з очищення й обслуговування виробляються тільки після вимкнення обладнання від електромережі!
Відразу після використання очищайте пристрій від пилу та стружки. Очищення здійснюється за допомогою сухої тканини та стисненого повітря. Не можна використовувати бензин, розчинники та інші горючі речовини! Перед кожною експлуатацією перевіряйте цілісність верстата та справність його механізмів. Своєчасно замінюйте зношені деталі та витратні деталі. Слідкуйте за гостротою різального інструменту. Усі маніпуляції з ним робіть у рукавичках. Якщо під час роботи верстата виникли якісь несправності, відразу його вимикайте та не використовуйте до їх усунення. Чому варто вибрати саме форматно-розкроювальний верстат CORMAK MJ45-KD3Це обладнання має низку переваг і можливість встановлення додаткових опцій, що забезпечує ефективність його використання і високу продуктивність роботи.
Точний і чистил розпилювання деревини та похідних матеріалів Основний двигун 5,5 кВт і підрізний двигун 1,1 кВт дають змогу довго та продуктивно працювати Регулювання кута нахилу різального вузла Наявність підрізного вузла забезпечує чисте та точне поперечне різання без відколів 3 рівні швидкості дають змогу вибрати оптимальний темп для роботи з конкретним матеріалом Литий чавунний пиляльний вузол гасить вібрації та забезпечує стабільність роботи Пневматична притискна балка (додаткова опція) Анодована каретка дає можливість різання завдовжки до 3200 мм. Захисний кожух різального інструменту Вихід для під'єднання аспірації Зручна та зрозуміла панель керування Європейські сертифікати якості та безпеки. Плюси та мінуси форматно-розкрокового верстата CORMAK MJ45-KD3Роздивившись головні переваги та вади представленого обладнання, ви можете всебічно його оцінити.
Плюси Мінуси
Точна та чиста робота Тільки для трифазної мережі
Висока потужність
Наявність каретки
Наявність підрізного вузла
Регульована швидкість
Комплектація форматно-розкрокового верстата CORMAK MJ45-KD3Обладнання постачається в розібраному вигляді. Габарити паковання становлять 2250х1250х1000 мм (ДхШхВ).
До комплектації входять:
Форматно-роздрібний верстат CORMAK MJ45-KD3 Каретка Гарантійний талон Інструкція з експлуатації. Сумісність з іншими пристроямиЯкщо ви шукаєте обладнання такого типу для мережі 230 В і за доступнішою ціною, зверніть увагу на форматно-розкроювальний верстат Holzmann TS315 VF-2000. Потужність 4 кВт і швидкість обертання основної пили 4000 об./хв відповідають потребам невеликої майстерні, а наявність підрізного вузла та регулювання висоти та кута нахилу основного вузла забезпечують зручну та точну роботу.
Професійний форматно-розкроєний верстат Robland FZ 400 M здатний працювати в 3 зміни, витримує великі навантаження, забезпечує високу продуктивність і якість роботи. Є чудовим варіантом для промислового застосування.
Часті питанняМи проаналізували, яка інформація про форматно-розкроєні станки найбільше цікавить споживачів, і підготували відповіді на популярні питання.
Навіщо потрібен підрізний вузол на форматно-роздрібному верстаті?Він забезпечує акуратне різання без відколів. Особливо це актуально для ламінованих матеріалів.
Як правильно здійснювати перший запуск верстата?Після монтажу конструкції перевірте кріплення і справність усіх механізмів. Після цього дайте верстату кілька хвилин попрацювати на холостому ходу. У цей час спостерігайте, чи не з'являються сторонні шуми або запах гару. Якщо все добре, налаштуйте потрібні параметри роботи та зробіть пробний розріз.
Яка ціна форматно-розкрокового верстата?Вартість такого обладнання залежить від багатьох чинників: потужності, продуктивності, з якими матеріалами можна працювати. Ціни на форматно розкроєні верстати та повна інформація про них є на сайті.
Який форматно-розкроювальний верстат взяти для великого виробництва?Рекомендуємо обладнання від бельгійського виробника Robland, яке має широкий функціонал і може продуктивно працювати в кілька змін. Проглянути пропозиції та підібрати верстат із потрібними характеристиками можна в нашому інтернет-магазині. Із задоволенням надамо вам усю необхідну інформацію та допоможемо вибрати оптимальний варіант.
Які матеріали можна різати на такому верстаті?ДСП, ДВП, МДФ, деревину різних порід та інші матеріали на її основі. Чим вища потужність верстата та більша швидкість різального інструменту, тим твердіший матеріал може розпилювати верстат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 3220 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 860 |
| Вихід під аспірацію Ø, мм.: | 80/100 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: | 3220x1250x1100 |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 2250х1250х1000 |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Кут нахилу пили,°: | 0-45 |
| Макс. висота пропилювання за 45°, мм.: | 75 |
| Макс. висота пропилювання за 90°, мм: | 120 |
| Макс. діаметр основної пили Ø, мм.: | 350 |
| Макс. діаметр підрізної пили Ø, мм.: | 120 |
| Макс. довжина різання, мм.: | 3200 |
| Потужність двигуна основної пили, кВт.: | 5,5 |
| Потужність двигуна підрізної пили, кВт.: | 1,1 |
| Розмір рухомої каретки, мм: | 3200х420 |
| Розміри основного столу, мм: | 945х720 |
| Частота обертання основної пили, об/хв: | 2800/4000/4800 |
| Частота обертання підрізної пили, об/хв: | 7500 |
- Ціна: 331 440 ₴










