
Форматно-роздрібний верстат Cormak PS12-2000 MK official
170 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: PS12-2000/400V
Форматно-роздрібний верстат призначений для оброблення дощок із високою щільністю, МДФ, панелі, АБС, ПВХ, твердої деревини та інших матеріалів на основі деревини або аналогічної структури та твердості. Солідний і компактний дизайн гарантує комфортну та надійну роботу.
Пиляльний диск форматно-розкрокового верстата встановлений на валу, який має можливість настроювання щодо робочого стола.
твердосплавний пиляльний диск діаметром 315 мм;
твердосплавний підрізний диск 90 мм;
лінійні напрямні;
паралельний упор з ексцентриковим притискачем для точного встановлення;
розширювачі столу вправо сталеві та чавунні;
упор для скошків;
штовхач заготівки;
ексцентриковий притискач;
кутовий упор із фіксуваними пазами для швидкої роботи;
основний і додатковий робочий стіл вправо виготовлені з чавунного лиття;
розширення каретки;
телескопічна упорна лінійка.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Високоточна алюмінієва каретка
Завдяки високоточній алюмінієвій каретці кулькового типу з довжиною ходу 2100 мм досягається максимальна довжина різання до 2090 мм на каретці та без обмеження довжини різання від правої наполегливої лінійки з високою точністю та якістю різання.
Пиляльний вузол
Пиляльний вузол складається з основної пили діаметром 315 на 30 мм і підрізної пилки діаметром 90 на 20 мм Масивний стіл із сірого чавуну гарантує брак вібрації та високу якість розпилювання. Масивний пиляльний агрегат із чавуну.
Основний стіл
Основний стіл, а також розширення вправо та кріплення пиляльного вузла виготовлене із сірого віброгасного чавуну, для конструктивної потужності та стабільності роботи верстата та браку вібрації. Також робочий стіл і розширення вправо ідеально відшліфоване для високої точності обробки заготівки та гарного ковзання матеріалу по столу.
Правий паралельний упор
Лінійка на правому паралельному упорі має можливість максимального різання завширшки до 1220 мм.
Кутова лінійка, ексцентриковий притискач, упор для різання масиву
Упор для скокосів і затискний пристрій можуть переміщатися вздовж усієї рухомої каретки.
Розширення каретки, телескопічна упорна лінійка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 6000 об/хв |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 2000 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 2000 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Товщина заготовки | 80 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 120 мм |
| Вага | 275 кг |
| Висота пропилу 45° | 80 мм |
| Висота пропилу 90° | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 315 мм |
| Діаметр підрізного диска | 90 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 3,8 кВт |
| Оберти основний диск | 4000 об./хв |
| Оберти підрізний диск | 5800 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 2000x270 мм |
| Розміри основного столу | 800x820 мм |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1220 мм |
- Ціна: 170 060 ₴










