
РАДІАЛЬНО-СВЕРЛІЛЬНИЙ СТАНОК CORMAK RD1600X50 MK official
1 030 040 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: RD1600x50
Ця модель CORMAK RD1600X50 є радіально-свердлильним верстатом, він слугує для оброблення середніх і великих деталей. Поєднання осі деталі та шпинделя здійснюється переміщенням шпинделя щодо нерухомої деталі. Принципова відмінність від вертикально-свердлильних верстатів полягає в тому, що під час роботи на звичайних свердлильних верстатах доводиться переміщати оброблювану деталь відносно свердла, а на радіально-свердлильних верстатах, навпаки, свердло переміщують щодо оброблюваної деталі. Це зроблено не випадково, тому що під час оброблення важких деталей на їх встановлення, вивірку та закріплення потрібно більше часу, ніж на підводі свердла.
Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстаті, адже під кожен матеріал і діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим менша швидкість і чим м'якша, тим більшу швидкість можна встановлювати. Ця модель обладнана редуктором, що дає змогу змінювати швидкості обертання. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегрівання або навіть повному руйнуванню. Неправильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може статися перегрівання, який може призвести до ослаблення матеріалу або навіть до займання або плавлення. Регулювання швидкості дає змогу максимально ефективно реалізувати потенціал потужності двигуна.
Нарізання різі є невіддільною потребою в металообробленні, верстат обладнаний можливістю нарізування внутрішніх різі за допомогою позначника. Це додає універсальності цьому верстату.
Під час свердління важливу роль відіграють методи охолодження та використовувані рідини. Мастильно-охолоджувана рідина (СОЖ) виконує три основні функції: є мастилом для зменшення тертя між різальним інструментом, що охолоджує середовищем та інтенсивного відведення тепла, що виникає в зоні різання, і полегшує видалення стружки з цієї зони. Добра СОЖ не викликає корозію інструменту та деталі, не чинить шкідливого впливу на шкіру людини, не має неприємного запаху та добре відводить тепло.
Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням для зупинки верстата у разі небезпечних ситуацій. Відкидна кришка шпинделя захищає оператора, під час піднятої кришки верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази, що допомагають зафіксувати деталь або дають змогу встановити додаткові фіксувальні елементи, як-от лещата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Тип верстата | Радіально-свердлильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 3500 кг |
| Габарити упаковки | 2500х1070х2840 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон подавання шпинделя | (16) 0,04 — 3,2 мм/об |
| Кількість ступенів передач | 16 передач |
| Конус шпинделя | МТ5 |
| Макс. діаметр свердління | 50 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 320 –1220 мм |
| Потужність двигуна колони | 1,5 кВт |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 4,0/5,5 кВт |
| Нахил столу | 0˚ |
| Напруга | 400 В |
| Відстань від шпинделя до основи | 350 – 1600 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 25-2000 об/хв |
| Тип привода | Редуктор |
| Хід пінолі | 390 мм |
- Ціна: 1 030 040 ₴





