
Стрічковпильний верстат CORMAK MBS400 MK official
338 670 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MBS400
НАЗНАЧЕНИЕ:
Стрічки для металу слугують для високопродуктивного різання металів, використовуваних у сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. Стрічкувальні верстати використовують для нарізання в розмір труб, фасонного профілю та суцільного прокату.
Різальним інструментом стрічково пилкового відрізного верстата є стрічкова пилка, зварена в кільце та натягнута на шківах.
Основу закрито, утворюючи жорсткий зварний корпус зі сталевих аркушів. Усередині розміщений окремий резервуар для охолоджувальної рідини з електронасосом. Форма верхньої частини основи являє собою резервуар для зливання охолоджувальної рідини та стружки, що утворюється під час різання. Чавунний верстат кріпиться до основи за допомогою двобічного поворотного кронштейна та панелі керування.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих виробництвах у штучному та дрібносерійному виробництві, призначені для розпилювання інструментальних і неіржавких сталей, кольорових і легких металів як профілів, так і суцільних заготівок.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМА ОБРАБОТКИ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
>ТИСКИПоворотні лещата до 45° для розпилювання під кутом.
Швидкозатискні лещата.
ГІДРАВЛИКА
Швидкість опускання пиляльної рами контролюється гідравлікою.
АВТОМАТИКА
Автоматична зупинка після закінчення розпилювання.
Автоматична зупинка або блокування запуску під час відкриття основних вузлів верстата, а також у разі перевантажень електричної мережі.
Угол
0º
ø300
240 x 400
240 x 240
30º R
ø220
220 x 280
220 x 220
50º R
ø180
180 x 220
180 x 180
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина пиляльного полотна | 3350 мм |
| Механізм опускання голови | Маятниковий |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Подавання заготівки | Ручний |
| Розміри упаковки | 1850x750x1220 мм |
| Регулювання опускання голови | Гідроциліндр |
| Риз під кутами | До 50° |
| Швидкість руху полотна | 30/50/70 м/мин |
| Товщина пиляльного полотна | 0,9 мм |
| Ширина пильного полотна | 27 мм |
- Ціна: 338 670 ₴





