
Свердлильний верстат Holzmann SB 163VH MK official
64 700 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB163VH_230V
Станок Holzmann SB 163VH є вертикально-свердлильним, він слугує для оброблення деталей малих габаритів і ваги. Ця модель є підлоговим варіантом, що дає збільшений хід шпинделя, що дає змогу робити глибші отвори. Висока конструкція також має збільшений хід по вертикалі, що дає змогу розміщувати деталі великих розмірів. За допомогою цього верстата можна виконувати свердління, розсвердлювання,зенкерування, розтушування, розгортання, зенки, цекування.
Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстаті, адже під кожен матеріал і діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим менше швидкість і чим м'якшою тим більшу швидкість можна встановлювати. Ця модель обладнана ремінним передаванням із плавним регулюванням, що дає змогу змінювати швидкість, перекидаючи ремінь між різними діаметрами шківів, відповідно до схеми на верстаті. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегрівання або навіть повному руйнуванню. Неправильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може статися перегрівання, який може призвести до ослаблення матеріалу або навіть до займання або плавлення. Регулювання швидкості дає змогу максимально ефективно реалізувати потенціал потужності двигуна.
Робочий стіл виготовлений із чавуну , відповідного класу верстата . Регулювання відбувається не тільки по вертикалі, а можливий нахил столу до 45 ° в обидві сторони, що збільшує можливості верстата та покращує зручність оброблення деталі .
Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням для зупинки верстата у разі небезпечних ситуацій. Відкидна кришка шпинделя захищає оператора, під час піднятої кришки верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази, що допомагають зафіксувати деталь або дають змогу встановити додаткові фіксувальні елементи, як-от лещата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 88,5/98,5 кг |
| Габарити упаковки | 470х740х1710 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 80 мм |
| Кількість ступенів передач | безступеневе |
| Конус шпинделя | КМ3 MT3 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 750 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1 кВт (S1) |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 230 В |
| Розмір опорної плити | 580х420 мм |
| Розмір столу | 356х356 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 170 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1240 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | (I): 180 – 600/(II): 580 – 2000 об/хв |
| Тип привода | Варіатор + 2-швидкісний двигун |
| Тип верстата | Підлоговий із варіатором |
| Хід пінолі | 150 мм |
- Ціна: 64 700 ₴

