
Лещата настільні в комплекті з поворотною плитою Holzmann WBS 100N MK official
3 110 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: WBS100N
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір коваделі: 63x66 мм Ширина губок: 100 ммВисота губок: 16 ммМакс. розчин: 80 ммМаса нетто: 5,5 кгМатеріал: чавун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Висота | 180 мм мм |
| Висота губок | 16 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Макс. розтискання | 80 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Розмір ковадлані | 63x66 мм |
| Ширина | 290 мм мм |
| Ширина губок | 100 мм |
- Ціна: 3 110 ₴

