
Лещата для розткових верстатів Holzmann M 100 MK official
2 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: M100
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина затискних губок: 100 мм
Висота губок: 30 мм
Макс. розчин губок: 90 мм
Розмір упаковки: 300x165x70 мм
Маса: 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Висота | 70 мм мм |
| Висота губок | 30 мм |
| Габарити | 300x165x70 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Макс. розтискання | 125 мм |
| Ширина | 370 мм мм |
| Ширина губок | 100 мм |
- Ціна: 2 420 ₴

