
Верстат токарний для металу Holzmann ED 750FDQ MK official
175 190 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ED750FDQ_230V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Токарно-гвинторізні верстати призначені для виконання найрізноманітніших операцій: оброблення зовнішніх і внутрішніх циліндричних, конічних, фасонних і торцевих поверхонь; нарізання зовнішніх і внутрішніх різі; відрізки, свердління,зенкерування та розгортання отворів. Оброблюваний матеріал: сталь, чавун, леговані сплави (неіржавка), кольорові метали та легкі сплави.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Токарно-гвинторізні станки можуть знайти застосування на будь-якому металообробному підприємстві. Токарні верстати використовуються в ремонтних і столярних майстернях, механічних цехах, в автомобільному виробництві, машинобудуванні та в навчальних закладах. Головно застосовуються в умовах одиничного та дрібносерійного виготовлення різних деталей під час чистового оброблення.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ГІТАРА СТАНКА
вузол металорізального верстата для зменшення або збільшення швидкості подавання.
На валах гітари встановлюють змінні зубчасті колеса, підбір яких
розширює можливості регулювання швидкостей.
ЗАДНЯЯ БАБКА СУППОРТ
Пристосування для кріплення заготовки (під час оброблення в центрах), або для кріплення інструментів, як-от позначка, плашка під час нарізування різі; свердл або свердлильного патрона під час свердління отворів.
ФРЕЗЕРНИЙ ПЗЕЛ (опція)
Верстат пройшов європейську сертифікацію CEЦифрова індикація частоти обертання Автоматична поздовжня та поперечне подавання Регулятор плавного регулювання частоти обертання з цифровою індикацією Має чавунну литий станину, тому масивність конструкції повністю прибирає вібрацію під час роботиШпиндель може обертатися у праву та ліву сторону для нарізування різіКомплект постачання: 3-кулачковий патрон 160 мм, 4-кулачковий патрон, 4-позиційний різетримач, нерухомий люнет, Рухливий люнет, куліначки, необертовий упорний центр, планшайба, інструмент для технічного обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 214 кг |
| Висота центрів | 125 мм |
| Габаритні розміри | 680х1400х560 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточки над супортом | 140 мм |
| Дюймова різь | 8 – 56 витків на дюйм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM2 |
| Конус шпинделя | KM3 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 250 мм |
| Метрична різь | 0,5-2,5 мм |
| Потужність двигуна | 0,75/1,0 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Поздовжнє подавання | 0,07-0,2 мм/об |
| Прохідний діаметр шпинделя | 21 мм |
| Відстань між центрами | 750 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 0 – 2200 об./хв |
| Хід пінолі задньої бабки | 60 мм |
| Ширина станини | 135 мм |
- Ціна: 175 190 ₴

