
Стрічкова пила Holzmann BS 125M MK official
29 510 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BS125M_230V
Стрічкова пила Holzmann BS 125 M є обладнанням хобійного класу, чудово підходить для виконання дрібних завдань у повсякденному житті.
Різальна стрічка:
Стрічка 12.5 мм часто використовується для дрібних завдань у різанні чорних металів, де не потрібна велика продуктивність. Ці стрічки недорогі, що буде перевагою у виробництвах із мінімальним завантаженням або в приватних майстернях для ситуативних завдань.
Потенціометр:
Цей верстат обладнаний потенціометром, що дає змогу досить точно підібрати швидкість під будь-який матеріал заготівки. Регулювання швидкості в стрічкових пилках для металу є важливою функцією, оскільки вона безпосередньо впливає на якість і швидкість роботи з заготовкою. Регулювання швидкості дає змогу оператору адаптувати швидкість різання до конкретного матеріалу, що безпосередньо впливає на ефективність і якість оброблення. Підбір відповідної швидкості допоможе уникнути перегрівання полотна або заготівлі, що сприяє тривалішому терміну експлуатації полотна та очікуваному результату від роботи, а також регулювання допомагає уникнути зайвої вібрації.
Різає під кутами:
Здатність різати під кутами являє собою незамінну функцію верстата, ця модель обладнана поворотною головою. На відміну від верстата з поворотними тисками, на верстаті з поворотною різальною головою заготовку не потрібно повертати навколо верстата. Це дуже актуально для заготовок великої протяжності. Також поворотна голова дає змогу домогтися кращої точності кута різання. Поворотну голову гармонійно доповнює ексцентриковий затискач тиску, що дає змогу після регулювання тиску швидко зафіксувати або відпустити заготівку без повторного регулювання, що збільшує ефективність роботи верстата.
Безпека передусім! Запобіжні пристрої в стрічкових пилках для металу є важливою частиною системи безпеки та призначені для захисту оператора та обладнання від небезпек і непередбачених ситуацій. Система автоматичного вимкнення після закінчення різання заготовки виконується за допомогою кінцевого вимикача. Це вимоги щодо європейських норм безпеки для персоналу, що працює. Також є аварійні вимкнення у разі виявлення небезпечних умов, як-от перегрівання, перевантаження або інші аварійні ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24/26 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина пиляльного полотна | 1435 мм |
| Максимальний діаметр різання круглика 45° | 60° |
| Механізм опускання голови | Маятниковий |
| Потужність | 0,36 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Подавання заготівки | Ручний |
| Розміри упаковки | 380х720х450 мм |
| Регулювання опускання голови | Пружина |
| Риз під кутами | До 60° |
| Система СОР | Немає |
| Товщина пиляльного полотна | 0,6 мм |
| Ширина пильного полотна | 12,5 мм |
- Ціна: 29 510 ₴










