
Набір приладдя для кромкообличчя Holzmann KAM 65PROSET MK official
40 270 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: KAM65PROSET
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Станок пройшов європейську сертифікацію CEКромильна фреза для точного оброблення різних матеріалів, наприклад, суцільної деревини або ПВХМощий зносостійкий двигун Ергономічна ручка Захисний кожух із вбудованим патрубком для витяжної системи фрезерна головка Шкала з ціною поділу 0,05 ммВбудований упор для скруглення кутівТакже може використовуватися для вирівнювання дверних крайок і крайок колонну конструкцію для торцювання крококДля відрізання щільно прилеглих або прямокутних крайок із пластику або шпонаЕргономічний дизайн Набір вакуумних затискачів Надійне кріплення заготівки за допомогою вакуумних затискачів гарантує ідеальні умови для оброблення крайок із верхнього та нижнього боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Немає |
| Вага | 8/10 кг |
| Габарити | 430х460х510 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мін. радіус заокруглень | 20 мм |
| Напруга | 220 В |
| Загальна потужність | 0,45 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | ручна |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Немає |
| Витрата повітря/треба тиску | Немає |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4 – 3,0 мм |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | Немає |
| Вузол фрезерування свісів | Да |
- Ціна: 40 270 ₴










