
Ручний кромкообличчковий верстат Holzmann KAM 65PRO MK official
90 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: KAM65PRO_230V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Станок пройшов європейську сертифікацію CE
Зручний мобільний крайкооблицювальний пристрій
Ідеально підходить для використання під час монтажу або в майстернях
температура клею показується й регулюється на цифровій панелі
зручність доступу до клейової ванни забезпечує просте засипання гранул
Короткий час прогрівання (4 хвилини)
Рівномірне нанесення клею
Можливість попереднього обклеювання кутових з'єднань
Безступеневе регулювання подавання
Радіус заокруглення заготовки 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Немає |
| Вага | 9 кг |
| Час нагрівання клею | 10-15 хв |
| Висота крайового матеріалу | 10 – 65 мм |
| Габарити | 430х460х510 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. /хв. товщина деталі | 10-55 мм |
| Мін. радіус заокруглень | 20 мм |
| Напруга | 220 В |
| Загальна потужність | 1,0 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | ручна |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Немає |
| Прес група | 1 ролик |
| Витрата повітря/треба тиску | Немає |
| Швидкість подавання | 2-6 м/хв |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4 – 3,0 мм |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | Немає |
| Вузол фрезерування свісів | Немає |
- Ціна: 90 580 ₴










