
Форматно розкроєний верстат Robland Z 400 X-1 MK official
1 190 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14-Z400X1
Z 400 X-1 — це верстат важкого класу нового покоління, призначений для високоякісного розкрою ламінованих ДСП, МДФ, ДВП, фанери та інших матеріалів, поздовжнього, поперечного та під кутом. Верстат обладнаний електроприводом підіймання й опускання пилки, нахил пилки також здійснюється за допомогою електропривода. Підрізний вузол має окремий електродвигун, що забезпечує ідеальне пиляння без відколів. Пільний вузол нахиляється на кут від 90 до 45 градусів. Масивна станина, підвищена жорсткість основних вузлів і системи базування заготівок, жорсткі напрямні та упори, точність регулювань і потужність привода основної пилки 7 кВт забезпечують надійність цього обладнання у разі багатозмінної роботи в умовах промислового виробництва. Верстат обладнаний панеллю із сенсорним керуванням основними функціями верстата на рівні очей оператора, а також паралельною напрямною лінійкою із сервоприводом. Зовнішнє механічне регулювання підрізного вузла з додатковою фіксацією налаштувань забезпечує просте, точне та надійне регулювання підрізної пили щодо основного пиляльного диска. Швидкість обертання основної пили змінюється перекиданням ременя на шківах. Базова комплектація містить додаткове обладнання, яке дає змогу повноцінніше експлуатувати верстат.
ПЕРЕВАГИ:
Верстат Z 400 X-1 має принципово нову систему нахилу пиляльного вузла, поворот здійснюється через фрезерований напрямний, ця система не вимагає обслуговування й гарантує постійну точність і плавний рух. Підрізний вузол отримав додаткове настроювання і тепер його можна точніше виставити в одній площині з основною пилкою.
Форматно-роздрібні верстати фірми Robland Z 400 X-1 мають кулькову каретку завширшки 420 мм із запатентованою конструкцією кріплення круглих напрямних, що забезпечує просте обслуговування каретки, на відміну від конструкцій інших кулькових кареток. Кульки розміщені в сталевому П-подібному сепараторі. 34 кульки рівномірно розподіляють навантаження від ваги каретки та розпилюваних аркушів матеріалу на велику довжину напрямних, що забезпечує плавне переміщення каретки. Круглі напрямні дають змогу максимально просто обслуговувати каретку, без жодних витрат. Масивна зварна станина має додаткові підсилювачі, що підвищують жорсткість усього верстата загалом. Механічна частина являє собою продуману та відпрацьовану за багато років конструкцію, завдяки чому верстат дуже простий в обслуговуванні та експлуатації.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
- Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням, максимальний пропил 1250 мм.
- Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці (опція).
Упорна телескопічна лінійка- Поперечна телескопічна лінійка з можливістю висування до 3000 мм.
- Цифровий індикатор розмірів на лівій поперечній лінійці. (опція)
Пиляльний вузол- Три швидкості обертів основної пили.
- Електричний нахил пиляльного вузла з зображенням кута нахилу до 45 градусів.
- Можливість точного регулювання підрізної пилки вліво та вправо за допомогою пульта керування над верстатом.
Захисний кожух із панеллю керування- Стандартний кожух над пилкою з патрубком під аспірацію розміром 60 мм.
- Зручна панель керування розміщена над верстатом. Встановлені всі потрібні функції для комфортної роботи.
Електродвигун потужністю 9,2 кВт
Додаткова кнопка старт/стоп, вбудована в ковзний стіл (каретку)
Світлодіодна смуга, індикація роботи підрізної пили
Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці
Цифровий індикатор розмірів на лівій поперечній лінійці (на одному упорі)
Два цифрові індикатори розмірів на лівій поперечній лінійці (в комплекті подвійний відкидний упор DDF і одинарний на телескопічній лінійці)
Висувний фронтальний поперечний стіл і додаткова планка на столі
Великий фронтальний поперечний стіл 1505х760 мм, з висувною рамою, як за довжиною, так і за шириною й індексною системою виставлення кутів
Система швидкого позиціювання підрізної пили «LEADER»
Додатковий підтримувальний стіл на каретці
Додатковий підтримувальний стіл на каретці та наполегливою лінійкою зі шкалою
Ексцентриковий притискач
Кутова лінійка на каретці з ексцентричним притискачем і шкалою
Ексцентриковий притискач
Високоточний двосторонній кутовий упор (поворотний)
DC 1300 аспірація, продуктивність 2500 м/3 години, потужність 1,5 кВт, дві патрубка D = 100 ммпатрубка D=100 мм
DC 2300 аспірація, продуктивність 3900 м/3 години, потужність 2,2 кВт, три патрубка D = 100 мм
Пили дискові LEUCO (Німеччина):
300х3,2х30 Z=96
120х3,0-3,8х20 Z=24
120х2,8-3,8х20 Z=2х12
120х2,8-3,6х20 Z=2х22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 4.4 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 4000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 985 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 100 мм |
| Товщина заготовки | 100 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 60/120 мм |
| Вага | 1050 кг |
| Висота пропилу 45° | 90 мм |
| Висота пропилу 90° | 125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 400 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,3 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200х420 мм |
| Розміри основного столу | 1420х650 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1250 мм |
- Ціна: 1 190 840 ₴






