
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 400 EL MK official
801 470 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z400EL
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 400 EL — це обладнання важкого класу нового покоління, що здійснює високоточний поздовжній, поперечний і кутовий розкрій масив деревини, ламінованих ДСП, МДФ, ДВП, фанери та матеріалів на їхній основі. Призначений для багатозмінної роботи в умовах промислового виробництва.
Верстат має масивну станину, підвищену жорсткість основних вузлів і системи базування заготівок, жорсткі напрямні та упори, потужність приводу пили 7 кВт і можливість точного регулювання, завдяки чому надійно працює навіть за дуже інтенсивних навантаженнях, якісно виконуючи поставлені завдання. Підрізний вузол із незалежним двигуном забезпечує точне й акуратне різання. Керування основними функціями здійснюється з пульта керування.
Через наш онлайн-магазин меблеве виробництво Луцк ви можете придбати найкращі деревообробні верстати, які ми постачаємо безпосередньо від заводів-виробників. В асортименті є безліч пропозицій, що дає змогу підібрати оптимальний варіант.
Сфера застосування форматно-розкрокового верстата Robland Z 400 ELЦей верстат призначений для промислових підприємств, що спеціалізуються на багатосерійному виробництві корпусних меблів, і може ефективно використовуватися для багатозмінної роботи.
Чому варто вибрати саме форматно-розкроювальний верстат Robland Z 400 ELОзнайомтеся з особливостями представленого обладнання.
Масивна зварна станина з додатковими підсилювачами Розмір робочого стола — 1420х650 мм, додаткового столу — 985x710 мм Потужність двигуна основної пили 7 кВт Окремий електродвигун підрізного вузла 1,3 кВт забезпечує якісне різання без відколів Зовнішнє механічне регулювання підрізного вузла з додатковою фіксацією налаштувань дає змогу максимально точно виставити його щодо основного вузла Точне настроювання підрізного диска вліво та вправо за допомогою мікрометричного гвинта зі шкалою Підвищена жорсткість основних вузлів і системи базування заготівок Електропривод підіймання, опускання й нахилу пили Механічний нахил пиляльного вузла з відбиттям кута нахилу до 45 градусів Принципово нова система нахилу пиляльного вузла, що не потребує обслуговування, гарантує плавний рух і постійну точність Електронний індикатор нахилу пиляльного диска 3 швидкості обертання основної пили Швидкість обертання основної пили змінюється за допомогою перекидання ременя на шківах Литий чавунний стіл Додатковий стіл на виході Кулькова П-подібна конструкція каретки, завдяки якій вага каретки та листів матеріалу рівномірно розподіляється на всю довжину напрямних Круглі напрямні із запатентованою кріпильною конструкцією забезпечують просте обслуговування каретки Права паралельна напрямна лінійка з автоматичним перемежуванням і позиціонуванням із сервоприводом, максимальна ширина пропилювання 1250 мм Можливість контролю правої паралельної напрямної лінійки із сенсорного екрана з точністю до 0,01 мм (автоматична корекція, встановлення паркувального положення) Поперечна ліва упорна телескопічна лінійка з двома відкидними упорами може висуватися на відстань до 3200 мм Поперечна упорна телескопічна лінійка може використовуватися для кутового різання Букова вставка на поперечній лінійці Напрямна для паралельних розрізів, виготовлена з литого чавуну й обладнана рухомим профілем з анодованого алюмінію, переміщається круглою напрямною підвищеної жорсткості Захисний кожух верхнього пиляльного диска на поворотному кронштейні та з патрубком для під'єднання аспірації Захист двигуна від перевантаження З пульта керування можна керувати такими функціями: пуск/останок основної пилки, пуск/останок підрізної пилки, висота підіймання основної пили, нахил пиляльного диска з цифровою індикацією Аварійна кнопка "Стоп" на панелі керування. Додаткові опції Електродвигун потужністю 9,2 кВт Додаткова кнопка старт/стоп, вбудована в стіл (каретку) Digi Pack — цифрові індикатори кута нахилу та висоти пиляльного диска Цифрові індикатори розмірів на правій і лівій паралельних лінійках (на одному упорі) Два цифрові індикатори розміру на лівій поперечній лінійці (в комплекті подвійний відкидний упор DDF і одинарний на телескопічній лінійці) Висувний фронтальний поперечний стіл і додаткова планка на столі Великий поперечний стіл 1505х760 мм із висувною рамою як за довжиною, так і за шириною, й індексною системою виставлення кутів Система швидкого позиціювання підрізної пили «LEADER» Додатковий підтримувальний стіл на каретці та наполегливій лінійці зі шкалою Ексцентриковий затиск Високоточний двосторонній кутовий упор (поворотний) Аспіраційне встановлення, продуктивність 2500 м/3 год, потужність 1,5 кВт, два патрубка D = 2х100 мм Аспіраційне встановлення, продуктивність 3900 м3/год, потужність 2,2 кВт, три патрубка, D = 100 мм Пильні диски LEUCO (Німеччина) — 300х3,2х30 Z = 96, 120х3,0-3,8х20 Z = 24, 120х2,8-3,8х20 Z = 2х12, 120х2,8-3,6х20 Z = 2х22 Конструктивні особливостіПаралельна лінійка Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням, максимальний пропил — 1 350 мм. Цифровий індикатор розміру на правій паралельній лінійці (опція).
Упорна телескопічна лінійка Поперечна телескопічна лінійка з можливістю висування до 3000 мм. Цифровий індикатор розміру на лівій поперечній лінійці (опція)
Пиляльний вузол Три швидкості обертання основної пили Механічний нахил пиляльного вузла з відбиттям кута нахилу до 45 градусів Можливість точного регулювання підрізної пили вліво та вправо за допомогою пульта керування на передній панелі
Кожух пили Стандартний кожух над пилкою з патрубком під аспірацію 100 мм
Панель керування Підйом і опускання, а також регулювання підрізної пили вліво та вправо відбувається за допомогою пульта керування на передній панелі
Переваги та вади форматно-розкрокового верстата Robland Z 400 ELПерелічимо головні плюси та мінуси обладнання.
Плюси Мінуси
Багатозмінна робота У базовій комплектації немає пиляльних дисків
Висока продуктивність
Чудова якість і точність розкрою
Зручне керування
Велика базова комплектація
Що йде в комплектації форматно-розкрокового верстата Robland Z 400 ELДо стандартної комплектації верстата входять:
Права паралельна напрямна лінійка із сервоприводом Поперечна ліва упорна лінійка з 2 відкидними упорами Електронний індикатор нахилу пиляльного диска Каретка Стопор каретки Литий чавунний стіл Додатковий стіл Автоматичний пусковий пристрій "Зірка-трикутник" Автоматичне гальмо двигуна під час вимкнення Сенсорна панель керування. Як правильно користуватися форматно-розкроєним верстатом Robland Z 400 ELПеред встановленням і початком експлуатації верстат уважно прочитайте інструкцію та дотримуйтесь рекомендацій виробника.
Поради з експлуатації й обслуговуванняЩоб верстат довго та надійно слугував і зберігав робочі характеристики, дотримуйтеся кількох правил щодо його використання:
Обов'язково встановіть аспіраційне обладнання для видалення деревного пилу та стружки, які можуть забивати робочі вузли верстата. Слідкуйте, щоб пиляльні диски були відточені та збалансовані. Під час заміни зношених деталей і витратних деталей використовуйте тільки схвалені виробником матеріали. Часті питанняДля кращого ознайомлення з таким обладнанням прочитайте відповіді на популярні питання від користувачів.
Яка ціна форматно-розкрокового верстата?Є невеликі верстати для штучного та дрібносерійного виробництва, а є потужне промислове обладнання. Відповідно, вартість різна. Великий вибір форматно-розкроєних верстатів, їх докладний опис і ціни ви знайдете на сайті.
Який недорогий форматно-розкроєний верстат взяти для власної майстерні?Зверніть увагу на верстати нашого власного виробництва MAST. Вони розроблені на основі сучасних технологій і з використанням якісних матеріалів, тому слугуватимуть довго, надійно й ефективно. Ну й ціна досить вигідна.
Яка конструкція форматно-розкрокового верстата?Таке обладнання базове складається з станини, основного та підрізного пиляльного вузлів, основного та додаткового столів. Може також мати каретку, різні упори та лінійки.
Скільки може безперервно працювати форматно-розкроювальний верстат?Це залежить від типу обладнання. У середньому легкі верстати для дрібносерійних виробництв можуть працювати до 5 годин, напівпрофесійні — 8-10 годин, ну а важке обладнання забезпечує до 20 годин безперервної роботи.
Чи обов'язково ставити аспірацію на форматно-розкроювальний верстат?Пил і деревна стружка не тільки шкідливі для здоров'я, але й забивають робочі вузли верстата, погіршуючи його роботу. Тому ми настійно рекомендуємо встановити аспіраційний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 500 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 7 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 985 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 175 мм |
| Товщина заготовки | 175 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100/120 мм |
| Вага | 850 кг |
| Висота пропилу 45° | 90 мм |
| Висота пропилу 90° | 125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 400 мм |
| Діаметр підрізного диска | 125 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,3 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200х420 мм |
| Розміри основного столу | 1420х650 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | -45° – 90° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1350 мм |
- Ціна: 801 470 ₴










