
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 400M MK official
736 570 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z400M
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 400M являє собою обладнання важкого класу нового покоління, що забезпечує ефективну багатозмінну роботу в умовах промислового виробництва. Якісно та точно виконує поздовжній, поперечний і кутовий розкроє масив деревини, МДФ, ДСП, ПВХ і похідних матеріалів.
Масивна зварна станина з додатковими підсилювачами, потужність двигуна основної пилки 5,5 кВт, підрізний вузол із незалежним двигуном 1,3 кВт, жорсткі напрямні та упори, а також можливість точного регулювання різання забезпечують високопродуктивну роботу навіть у разі інтенсивних навантажень і точне, якісне виконання завдань різної складності.
Верстат має інтуїтивно зрозумілу панель керування, з якою можна керувати основними функціями. Обладнання просте в обслуговуванні й експлуатації.
Наш інтернет-магазин меблеве виробництво забезпечує високоякісним обладнанням для всіх етапів виготовлення меблів. У нас представлені верстати від провідних світових виробників, які офіційно постачають в Україну.
Сфера застосування форматно-розкрокового верстата Robland Z 400MЦе обладнання призначене для використання на великих промислових підприємствах, що виробляють багатосерійні корпусні меблі. Може успішно застосовуватися для роботи за кілька змін.
Переваги форматно-розкрокового верстата Robland Z 400M Масивна зварна станина, обладнана додатковими підсилювачами Розмір робочого стола — 985х710 мм, додаткового столу — 645x710 мм Двигун основної пили потужністю 5,5 кВт Незалежний двигун підрізного вузла потужністю 1,3 кВт Швидкість основної пили регулюється перекиданням ременя на шківах Підйом, опускання й нахил основної пили виробляються вручну Інноваційна система нахилу пиляльного вузла за допомогою фрезерних напрямних забезпечує плавність ходу та високу точність і не вимагає обслуговування Механічне регулювання підрізного вузла з додатковою фіксацією налаштувань дає змогу виставити його в одній площині з основною пилкою Точне переміщення підрізного диска вправо-вліво за допомогою гвинта з мікрометричною шкалою Механічний нахил пиляльного вузла з відбиттям кута нахилу до 45 градусів Каретка з П-подібною кульковою конструкцією, яка рівномірно розподіляє навантаження по всій довжині напрямних Круглі напрямні із запатентованою кріпильною конструкцією дають змогу легко обслуговувати каретку Литий чавунний стіл Додатковий стіл на виході Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням (максимальний різ — 1250 мм) Поперечна упорна телескопічна лінійка з двома відкидними упорами може висуватися на довжину до 3200 мм Букова вставка на поперечній лінійці Кутова лінійка на поперечному столі Захисний кожух основної пили з виходом під аспірацію Захист двигуна від перевантаження Аварійна кнопка "Стоп" на панелі керування. Додаткові опції Електродвигун потужністю 7 кВт/ 9,2 кВт Додаткова кнопка "Старт/Стоп" на каретці Світлодіодний індикатор роботи підрізної пили Цифровий індикатор розміру на правій поперечній лінійці Цифровий індикатор розміру на лівій поперечній лінійці (на одному упорі) Два цифрові індикатори розміру на лівій поперечній лінійці (в комплекті подвійний відкидний упор DDF і одинарний на телескопічній лінійці) Висувний фронтальний поперечний стіл і додаткова планка на столі Фронтальний поперечний стіл 1505х760 мм з індексною системою виставлення кутів і висувною рамою за довжиною та шириною Каретка завдовжки 2500 мм Каретка завдовжки 3800 мм Система швидкого позиціювання підрізної пили «LEADER» Підтримуючий ролик для великих заготівок Додатковий підтримувальний стіл на каретці Ексцентриковий притискач Кутова лінійка на каретці з ексцентриковим притискачем і шкалою Пневматична притискна балка для каретки з однією або двома секціями Високоточний двосторонній кутовий поворотний упор. Конструктивні особливостіПаралельна лінійка Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням, максимальний раз — 1250 мм
Упорна телескопічна лінійка Висувається на відстань до 3200 мм
Каретка Багатокамерна конструкція рівномірно розподіляє навантаження на напрямний механізм
Захисний кожух Стандартний, з виходом під аспірацію 100 мм
Пиляльний вузол Механічний нахил пиляльного вузла Механічне регулювання підрізного вузла вліво та вправо
Переваги та вади форматно-розкрокового верстата Robland Z 400MПерелічимо головні плюси та мінуси цього обладнання.
Плюси Мінуси
Висока продуктивність До стандартної комплектації не входять пиляльні диски
Робота за кілька змін
Якісний і точний розріз
Зручне керування
Розширена базова комплектація
Можливість комплектування верстата під ваші вимоги
Комплектація форматно-розкрокового верстата Robland Z 400MДо стандартної комплектації моделі Robland Z 400M входять:
Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням Поперечна упорна телескопічна лінійка Кутова лінійка на поперечному столі Каретка Стопор каретки Литий чавунний стіл Додатковий стіл Пристрій механічного нахилу пиляльного вузла Захисний кожух пили Автоматичний пусковий пристрій "Зірка-трикутник" Автоматичне гальмо двигуна під час вимкнення. Як правильно користуватися форматно-розкроєним верстатом Robland Z 400MВстановлення, запуск і експлуатацію верстата має здійснювати кваліфікований фахівець. Уважно ознайомтеся з інструкцією до обладнання.
Поради з експлуатації й обслуговуванняДля збереження робочих характеристик верстата та продовження терміну експлуатації необхідно забезпечити правильне обслуговування.
Встановіть аспіраційне обладнання для видалення пилу та стружки, які можуть забивати робочі вузли верстата. Слідкуйте за гостротою та збалансованістю різального інструменту. Регулярно проводьте технічне обслуговування відповідно до рекомендацій виробника. Часті питанняВідповіді на часточувальні питання про форматно-розкроєні верстати допоможуть вам більше про них дізнатися.
Скільки коштує форматно-розкроювальний верстат?Ціна залежить від класу обладнання (легке, напівпрофесійне, важке), його технічних характеристик і виробника. Ми маємо різні моделі в широкому ціновому діапазоні, переглянути які можна на сайті
Яка різниця між кульковими та роликовими каретками у форматно-розкроєних верстатах?Роликова каретка переміщається за допомогою сталевого ролика, який рухається напрямним. Кулькова каретка має кульковий підшипник, що рухається двома призматичними напрямними. Обидва різновиди кареток мають свої переваги та вади.
Де використовуються форматно-розкроєні станки?Це обладнання відіграє дуже важливу роль у меблевому виробництві.
Які є типи форматно-розкроювальних верстатів?За конструкцією такі верстати діляться на горизонтальні та вертикальні. За класом — на легкі, напівпрофесійні та важкі (промислові).
Де вигідно купити форматно-розкроювальний верстат?Таке обладнання краще купувати в офіційних постачальників виробника. Наприклад, компанія "КМА Україна" є офіційним дистриб'ютором в Україні відомих брендів, як-от Robland, Cormak, Holzmann, Ayza Mizrak, Barmak і багатьох інших. На все обладнання ми надаємо гарантію та можливість сервісного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100 мм |
| Вага | 850 кг |
| Висота пропилу 45° | 90 мм |
| Висота пропилу 90° | 125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 305 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,3 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200х420 мм |
| Розміри основного столу | 985х710 мм |
| Кут нахилу пили | -45° – 90° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1000 мм |
- Ціна: 736 570 ₴










