
Шланг Holzmann ABS 100 MM (10 м) MK official
7 960 ₴
- Немає в наявності
- Код: ABS100MM_10LFM
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг Holzmann ABS 100 MM (10 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Holzmann |
| Вага | 5,10 кг |
| Висота у пакунку | 110 мм см |
| Діаметр шланга | 100 мм |
| Довжина в упаковці | 2000 мм |
| Довжина шланга | 10 м |
| Ширина в упаковці | 110 мм |
- Ціна: 7 960 ₴

