
Свердлильно-присадковий верстат Holzmann DBM 21N MK official
290 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: DBM21N_400V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Свердлильно-присадковий верстат Holzmann DBM 21N — це оптимальне обладнання для свердління отворів у меблевих деталях під присадку (ручок, конфірматів, полкотримачів та інших елементів).
Свердлильний присадковий верстат для меблів Holzmann DBM 21N виготовлений із високоякісних матеріалів для тривалішого терміну експлуатації обладнання. Крім того, перед відправленням ретельно тестуються й надійно пакуються для того, щоб Ви отримали обладнання, з яким можна розпочинати роботу.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Однотраверсний верстат застосовується на меблевих підприємствах усіх виробничих потужностей, є широко універсальним.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМА ОБРАБОТКИ:
СХЕМА СБІРКИ ГОТОВОГО ВИРОБУ:
Опис і що входить до комплекту постачання:
Верстат пройшов європейську сертифікацію CE; Ідеально підходить для виготовлення кутових з'єднань, з'єднань рамкових конструкцій, отворів під фурнітуру; Свердлильний блок може повертатися пневматично в діапазоні 0°-40° для свердління на торцях і плоских поверхнях;2 пневматичних затискних модулів; Ніжна педаль для затискача — свердління — розтискання;Кількість шпинделей: 21, відстань між шпинделями: 32 мм;Розстані між першим і останнім шпинделем: 640 мм; Давання в пневматичній системі: 6 барів (0,6 МПа), до макс. 8 барів (0,8 МПа) з упором 3 м. Нахильна свердлильна групаПохила свердлильна група з фіксацією положення 0-90°.
Панель керуванняІнтуїтивно зрозуміла та проста панель керування. Плавне регулювання швидкості свердління.
ПневмоциліндрПневмоциліндр для переміщення свердлильної групи
ЛінійкаБазувальна лінійка 3000 мм — 1 шт.
Поперечні лінійкиПоперечні опорні лінійки — 2 шт.
Пневматичні притискачі
Пневматичні притискачі — 2 шт.
Переваги Компані:
- Швидка та якісна доставка вашого замовлення, можлива як із нашого складу, так і зі складу виробника, якнайшвидше;
- У наявності великі склади розташовані в містах Луцке та Києві, де можна на живу подивитися наявність того чи іншого обладнання;
- Терміни гарантії на представлені нами товари: 1 рік, а також пусконалагоджувальні роботи;
- Продукція Європейського виробництва, виготовлена за сертифікатом СЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 341,5 кг |
| Габарити | 1050х1050х1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість шпинделей | 21 шпиндель |
| Макс. глибина свердління | 50 мм |
| Напруга | 400 В |
| Робочий тиск | 6-8 барів |
| розмір робочого столу | 870x550 мм |
| Частота обертів шпинделей | 2840 об/хв |
- Ціна: 290 050 ₴










