
Свердлильний верстат Holzmann GBM 25 MK official
152 930 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: GBM25_400V
Станок Holzmann GBM 25 є вертикально-свердлильним, він слугує для оброблення деталей малих габаритів і ваги. Ця модель є підлоговим варіантом, що дає збільшений хід шпинделя, що дає змогу робити глибші отвори. Висока конструкція також має збільшений хід по вертикалі, що дає змогу розміщувати деталі великих розмірів. За допомогою цього верстата можна виконувати свердління, розсвердлювання,зенкерування, розточки отворів, розгортання, зенки, цекування.
Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстаті, адже під кожен матеріал і діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим менше швидкість і чим м'якшою тим більшу швидкість можна встановлювати. Ця модель обладнана редукторним передаванням і двигуном із двома обмотками, що дає змогу змінювати швидкість за допомогою перемикання важелів відповідно до схеми на верстаті. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегрівання або навіть повному руйнуванню. Неправильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може статися перегрівання, який може призвести до ослаблення матеріалу або навіть до займання або плавлення. Регулювання швидкості дає змогу максимально ефективно реалізувати потенціал потужності двигуна.
Робочий стіл виготовлений із чавуну , відповідного класу верстата . Регулювання відбувається не тільки по вертикалі, а можливий нахил столу до 45 ° в обидві сторони, що збільшує можливості верстата та покращує зручність оброблення деталі .
Нарізання різі є невіддільною потребою в металообробленні, верстат обладнаний можливістю нарізування внутрішніх різі за допомогою позначника. Це додає універсальності цьому верстату .
Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням для зупинки верстата у разі небезпечних ситуацій. Відкидна кришка шпинделя захищає оператора, під час піднятої кришки верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази, що допомагають зафіксувати деталь або дають змогу встановити додаткові фіксувальні елементи, як-от лещата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 190/215 кг |
| Габарити упаковки | 570х1670х720 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 100 мм |
| Кількість ступенів передач | 8 передач (2-швидкісний двигун) |
| Конус шпинделя | КМ3 MT3 |
| Макс. діаметр нарізування різі | M10 |
| Макс. діаметр свердління | 25 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 820 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,65/1,2 кВт 0,9/1,7 кВт |
| Нахил столу | 0˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 500х400 мм |
| Розмір столу | 500x350 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 255 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1200 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 105 – 2900 об/хв |
| Тип привода | Редуктор |
| Тип верстата | Підлоговий редукторний |
| Хід пінолі | 120 мм |
- Ціна: 152 930 ₴

