
Фрезерний верстат Holzmann BF 16V MK official
71 170 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BF16V_230V
Фрезерний верстат Holzmann BF 16V призначений для оброблення заготівок із різних типів металу. Виконує фрезерування, свердління, розгортання й розточування отворів. Фрезерна головка повертається на 45 градусів із можливістю фіксації в будь-якому положенні. Свердлильна голова обладнана висувною піноллю та лінійкою глибиноміра. Безступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 0-2500 об./хв дає змогу встановити оптимальні параметри роботи. Глибина свердління регулюється за допомогою триважільного маховика.
Високоякісний координатний стіл із вимірювальною шкалою й напрямна типу "ластівчин хвіст" дають змогу досягти максимальної точності оброблення. Для безпеки оператора верстат має кнопку аварійної зупинки. Компактна конструкція та невелика вага дають змогу зручно використовувати верстат в умовах обмеженого простору, а високоякісні матеріали виготовлення гарантують надійність і тривалий термін експлуатації. Замовити Holzmann BF 16V можна через сайт металооброблювальне обладнання Луцк.
Чому варто вибрати саме фрезерний верстат Holzmann BF 16VОсобливості Holzmann BF 16V:
Фрезерування, свердління, розгортання й розтягування отворів Вертикальна фрезерна головка з можливістю повороту 45 градусів і фіксації в будь-якому положенні Свердлильна голова з висувною піноллю та лінійкою глибиноміра Безступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 0-2500 об./хв Глибина свердління регулюється триважільним маховиком Результатний стіл із вимірювальною шкалою Поворотний стіл (опція) Напрямна "Ластівчин хвіст" Кнопка аварійного вимкнення Невеликі розмір і вага Міцна конструкція з високоякісних матеріалів Відповідність стандартам СЕ Гарантія 24 місяці. Що йде в комплектації фрезерного верстата Holzmann BF 16VДо стандартної комплектації Holzmann BF 16V входять:
Свердлильний патрон B16 1-13 мм Інструменти. Часті питанняПропонуємо до вашої уваги відповіді на питання про фрезерні верстати для металу.
Як працює фрезерний верстат для металу?Принцип дії такого обладнання полягає в обертових рухах фрези. Обертаючись, вона зрізає із заготовки шар металу, формуючи деталь потрібної форми.
Яка роль поворотного столу у фрезерному верстаті?Поворотний стіл застосовується для кругового фрезерування заготівки та допомагає неабияк скоротити час її оброблення.
Які технічні характеристики фрезерних верстатів найважливіші?Найважливішими є такі характеристики:
Розмір робочого столу та відстань між столом та інструментом, від яких залежать допустимий розмір і товщина заготівки Швидкість обертання шпинделя та чи є можливість її регулювати Хід шпинделя Чи є функція повороту головки Допустимий розмір інструмента. Які фрези використовуються на вертикальному фрезерному верстаті для металу?Найчастіше використовують кінцеві та шпонкові фрези.
Які фрезерні верстати кращі — горизонтальні чи вертикальні?Обидві різновиди ефективні. Горизонтальні фрезерні верстати краще підходять для промислового застосування, а вертикальні — універсальніші та практичніші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68 кг |
| Габаритні розміри | 500х540х700 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конус вертикального шпинделя | 3 – 13 мм |
| Потужність двигуна вертикального шпинделя | 0,35 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Переміщення шпиндельної головки (Z) | 180 мм |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 100 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 220 мм |
| РОЗМІРИ Т-БРАЗНИХ ПАРІВ | 12 мм |
| Розмір горизонтального столу | 405х90 мм |
| Відстань від шпинделя до поверхні столу | 275 — 640 мм |
| Кут повороту шпинделя | -40°/+45° |
| Хід пінолі вертикального шпинделя | 180 мм |
- Ціна: 71 170 ₴










