
Крайкооблицювальний верстат Holzmann KAM 115P MK official
366 660 ₴
- Немає в наявності
- Код: KAM115P_400V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Призначений для облицювання прямолінійних крайок плитних матеріалів крайками АБС, ПВХ і смуговим кромковим матеріалом завтовшки до 3 мм. Верстат дає змогу проводити повний цикл оброблення крайки — нанесення крайового матеріалу, торцювання сова, фрезерування, полірування. Вирізняється компактністю й максимально вигідним співвідношенням «ціна — якість». Механізм регулювання обладнаний лічильником для настроювання різних типів крайок. РК-дисплей дає змогу контролювати та налаштовувати температуру клею.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується на невеликих меблевих і столярних виробництвах для виготовлення корпусних меблів.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
1. Подавання крайки 2. Клейовий вузол 3. Прес група
4. Вузол ручної торцовки 5. Чистий вузол фрезерування свісів 6. Полірувальний вузол
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ВЗЕЛ ТОРЦЕВКИ КОНЦЕВОЇ ТА ТОРЦІВОЇ ФРЕЗИ
Чиста торцовка здійснюється вручну
ДЕРЖАТЕЛЬ ДЛЯ КРОМКИ
ВЗІЛ НАНЕСЕННЯ КЛЕЮ
За допомогою цього вузла здійснюється нанесення та регулювання кількості клею. Температура клею регулюється електронним блоком контролю, що гарантує підтримку потрібної температури та запобігає перегріванню клею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Да |
| Вага | 300 кг |
| Час нагрівання клею | 15-20 хв |
| Висота крайового матеріалу | 10 – 45 мм |
| Габарити | 760х1710х1060 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. /хв. товщина деталі | 10 – 45 мм |
| Мін. довжина деталі | 120 мм |
| Напруга | 380 В |
| Загальна потужність | 2,49 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | автоматична |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Да |
| Прес група | 3 ролики |
| Витрата повітря/треба тиску | 7 барів |
| Швидкість подавання | 6,4 м/мин |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4 – 3,0 мм |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | ручний винесений за верстат |
| Вузол фрезерування свісів | Да |
- Ціна: 366 660 ₴










