
Форматно-роздрібний верстат Holzmann FKS 305VF-2600 MK official
283 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: FKS305VF2600_400V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ:
станок пройшов європейську сертифікацію СЕ; ідеально підходить для оброблення великих заготовок, а також різання великих, важких панелей; підрізний пиляльний диск із власним двигуном у стандартній комплектації; пульт керування з фронтального боку верстата; легке та точне регулювання висоти та кута нахилу пиляльного диска за допомогою маховика; аналоговий індикатор кута нахилу пиляльного вузла; дві швидкості різання основного пиляльного диска входять до стандартної комплектації; якісний і стійкий корпус верстата; зручність роботи завдяки розширювачу та подовжувачу столу; алюмінієва роликова каретка зі сталевими загартованими напрямними; велика власна вага дає змогу виконувати прецизійне оброблення важких заготівок; стійкий паралельний упор із точним настроюванням; міцний висувний телескопічний упор на розмітковому столі з 2 відкидними упорами; макс. ширина різання від паралельного упору 1150 мм.КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточній алюмінієвій каретці кулькового типу з довжиною ходу 2600 мм досягається максимальна довжина різання до 2700 мм на каретці з високою точністю та якістю різання. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка дає змогу різати матеріал завширшки до 1150 мм. Лінійка обладнана системою мікрометричного регулювання, що дає змогу забезпечити точність оброблення матеріалу. Основний стіл Основний стіл і кріплення пиляльного вузла виготовлене з чавуну, для конструктивної потужності та стабільності роботи верстата без вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності оброблення заготівки та гарного ковзання матеріалу по столу. Пиляльний вузол Пиляльний вузол складається з основної пили діаметром 305х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Швидкість обертання додаткового диска | 7250 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 2600 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 3400 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Довжина заготівлі | 2600 мм |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Товщина заготовки | 125 мм |
| Ширина столу | 660 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100 мм |
| Вага | 680 кг |
| Висота пропилу 45° | 55 мм |
| Висота пропилу 90° | 80 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 2820x1250x1100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 305 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7,7/5,5 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 0,75/1,05 кВт |
| Оберти основний диск | 4500/5500 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8000 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 2600x375 мм |
| Розміри основного столу | 980x550 мм |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1150 мм |
- Ціна: 283 290 ₴










