
Крайкооблицювальний верстат Holzmann KAM 115 MK official
345 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: KAM115_400V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
верстат пройшов європейську сертифікацію CE
призначений для облицювання прямолінійних крайок плитних матеріалів крайками АБС, ПВХ смуговим кромковим матеріалом завтовшки до 3 мм
односторонній автоматичний крайкооблицковий верстат
торцовка стегів, 2-стороннє фрезерування, обрізання крайки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Да |
| Вага | 190 кг |
| Час нагрівання клею | 15-20 хв |
| Висота крайового матеріалу | 12 – 48 мм |
| Габарити | 1550x800x1000 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. /хв. товщина деталі | 10 – 45 мм |
| Мін. довжина деталі | 120 мм |
| Напруга | 380 В |
| Загальна потужність | 2,49 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | автоматична |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Немає |
| Прес група | 3 ролики |
| Витрата повітря/треба тиску | 7 барів |
| Швидкість подавання | 6,4 м/мин |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4 – 3,0 мм |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | ручний винесений за верстат |
| Вузол фрезерування свісів | Да |
- Ціна: 345 740 ₴










