
Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RMN MK official
28 850 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB3116RMN_400V
Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RMN призначений для свердління, розгортання,зенкерування, розточування та секування металевих заготівок невеликого розміру та ваги. Настільний компактний варіант, який може зручно використовуватися в умовах обмеженого робочого простору. Працює від трифазної напруги.
Обладнаний двигуном потужністю 600 Вт, який дає змогу свердлити отвори діаметром до 16 мм. Швидкість обертання шпинделя має 5-ступеневе регулювання в діапазоні 500-2500 об./хв. Хід шпинделя становить 80 мм. Чавунний робочий стіл має можливість нахилу під кутом до 45° в обидві сторони та обертання на 360°. Т-подібні пази дають змогу зафіксувати деталь або встановити додаткове обладнання. Особливістю представленого верстата є регулювання вильоту від 130 до 420 мм. Цей та інші верстати для свердління купити з гарантією можна в інтернет-магазині.
Чому варто вибрати саме свердлильний верстат Holzmann SB 3116RMNОсобливості моделі:
Настільний варіант Для оброблення деталей малих габаритів і ваги Двигун потужністю 600 Вт Максимальний діаметр отвору — 16 мм Хід шпинделя — 80 мм 5-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 500-2500 об./хв Регулювання швидкості за допомогою перекидання ременя між шківами різного діаметра Робочий стіл виготовлений із чавуну Нахил столу під кутом до 45° в обидва боки Обертання столу навколо колони на 360° Т-подібні пази на столі для фіксації деталі та встановлення додаткового обладнання Регулювання вильоту в діапазоні 130-420 мм Кнопка аварійного вимкнення із самоблокуванням Відкидний захисний кожух шпинделя Компактний розмір і невелика вага. Що йде в комплектації свердлильного верстата Holzmann SB 3116RMNДо комплекту постачання входить автоматичний свердлильний патрон 3-16 мм.
Часті питанняПереглядайте відповіді на питання користувачів про свердлильних верстатах для металу.
Які ключові параметри вибору свердлильного верстата для металу?Вибираючи свердлильний верстат для металу, звертайте увагу на:
Потужність двигуна Хід шпинделя Швидкість обертання шпинделя та діапазон її регулювання Максимальний діаметр свердління. На що впливає потужність двигуна свердлильного верстата?Від потужності двигуна свердлильного верстата залежить:
Здатність свердлити тверді матеріали Максимальний діаметр отвору Тривалість безперервної роботи Швидкість обертання шпинделя під навантаженням. Як вибрати настільний свердлильний верстат для майстерні?Для невеликої майстерні оптимальним буде настільний свердлильний верстат із потужністю 300-600 Вт, ходом шпинделя 50-80 мм, максимальним діаметром отвору 13-16 мм і регульованою швидкістю обертання шпинделя.
Що таке хід шпинделя і чому він важливий?Хід шпинделя — це максимальна відстань, на яку шпиндель може опускатися. Він визначає, який отвір глибини ви можете зробити під час свердління.
Для яких операцій, крім свердління, можна використовувати свердлильний верстат?Більшість свердлильних верстатів дають змогу також розточувати отворів,зенкерування, з'єднання, цекування й нарізування різі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 40/44 кг |
| Габарити упаковки | 360х910х320 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 60 мм |
| Кількість ступенів передач | 5 передач |
| Конус шпинделя | КМ2 MT2 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 355 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,6/0,9 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 210x350 мм |
| Розмір столу | 355x355 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 130 – 420 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 470 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 500 – 2500 об/хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Настільний радіально-свердлильний |
| Хід пінолі | 80 мм |
- Ціна: 28 850 ₴










