
Свердлильний верстат Holzmann SB 4115N MK official
20 570 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB4115N_400V
Свердлильний верстат Holzmann SB 4115N забезпечує якісне свердління глухих і наскрізних отворів, розгортання тазенкування металевих деталей. Трифазний двигун потужністю 400 Вт дає змогу ефективно працювати з усіма типами металів, а 12 швидкостей шпинделя в діапазоні 200-2500 об/хв — вибрати оптимальний режим роботи. Максимальний діаметр свердління — 16 мм, хід шпинделя — 60 мм.
Перевагами моделі є міцна опорна пластина, жорстка бурильна колона зі шліфованою поверхнею, поворотний, регульований за висотою стіл, точне ведення шпинделя та триплечий важіль зі шкалою для регулювання глибини свердління. Відкидна швидкознімна кришка патрона з акрилового скла захищає оператора від викиду стружки, не погіршуючи видимість. Завдяки компактному розміру та невеликій вазі цей настільний свердлильний верстат для металу можна легко транспортувати та зручно використовувати в умовах обмеженого простору.
Особливості свердлильного верстата Holzmann SB 4115N Максимальний діаметр свердління — 16 мм Хід шпинделя — 60 мм Потужність двигуна — 400 Вт (3 фази) 12 швидкостей шпинделя в діапазоні 200-2500 об./хв Міцна опорна пластина для гарної стійкості Жорстка свердлильна колона з відшліфованою поверхнею Поворотний, регульований за висотою стіл Регулювання глибини свердління триплеченим важелем зі шкалою Відкидна, швидкознімна кришка патрона з акрилового скла Компактна конструкція Сертифікація СЕ Гарантія 24 місяці.ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
Конструктивні особливості
РУХ
Асинхронний двигун із захистом класу IP54.
Практичний триважільний маховик зі шкалою глибини свердління
Захисний екран забезпечує захист оператора від льотного стружки та не допускає потрапляння в зону оброблення частин одягу.
КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПУ
ВЗЕЛ РЕМЕННИЙ ПЕРЕДАВ СТАНКА
За вимкненого приводного електродвигуна ремінь просто перекидається у канавку тієї частини шківа, яка має інший діаметр. За таким принципом швидкість обертання шпинделя можна регулювати в діапазоні 200-2500 об./хв.
Комплектація свердлильного верстата Holzmann SB 4115NВерстат постачається зі швидкозатискним патроном.
Часті питанняПропонуємо до вашої уваги відповіді на популярні питання про особливості свердлильних верстатів.
Які параметри найважливіші під час вибору свердлильного верстата?Вибираючи свердлильний верстат, зверніть увагу на:
Потужність двигуна Максимальний діаметр свердління Регулювання швидкості Стійкість конструкції Наявність додаткових функцій, наприклад, можливість нахилу столу або лазерний покажчик. Які переваги дає регулювання швидкості свердлильного верстата?Регулювання швидкості дає змогу адаптувати верстат до роботи з різними матеріалами. Зокрема, для свердління твердого металу потрібна низька швидкість, щоб запобігти перегріванню інструмента, а з м'якими металами рекомендується працювати на середніх і високих швидкостях.
Що таке хід шпинделя свердлильного верстата?Хід шпинделя — це його максимальний рух перпендикулярно заготовці. Надає, на яку максимальну глибину можна свердліти й з якої товщини заготовками можна працювати.
Як вибрати оптимальну висоту свердлильного верстата?Оптимальна висота верстата залежить від типу робіт. Для дрібних деталей краще підходять настільні моделі, що забезпечують зручний доступ. Для великих заготівок вибирайте підлогові верстати з регульованим столом.
Чому свердлильний верстат під час роботи вібрує?Вібрація може виникати через неправильно закріплений матеріал, затуплене свердло або його незбалансованість. Переконайтеся, що верстат стоїть на рівній поверхні, матеріал добре зафіксований, а свердло гостре та правильно встановлене.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 30/32 кг |
| Габарити упаковки | 430х690х260 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 60 мм |
| Кількість ступенів передач | 12 передач |
| Конус шпинделя | КМ2 MT2 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 360 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,4/0,6 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 210x350 мм |
| Розмір столу | 193x200 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 127 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 525 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 200 – 2500 об./хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Настільний із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 60 мм |
- Ціна: 20 570 ₴










