
Універсальний токарний верстат CORMAK 500x1000B MK official
809 450 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: CJ6250B/1000
Токарний верстат серії CORMAK 500×1000B має широку сферу застосування, як-от токарне оброблення внутрішніх і зовнішніх поверхонь, конусність, полірування, метрична, дюймова модульна, нарізування різі, свердління.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Станки CORMAK 500x1000B використовуються на виробництві деталей високої точності, наприклад, для приладової галузі, в інструментальних цехах.
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
ОСОБЕННОСТИ:
Сучасний універсальний токарний верстат, простий у користуванні, обладнаний багатодисковою фрикційною муфтою і 3-вісним цифровим відліком. Корисно в ремонтних та інструментальних відділах, а також у великосерійному виробництві.
ПЕРЕВАГИ:
Широка сфера застосування, включно з машинобудуванням, виробництвом, великосерійним обробленням, навчальними майстернями тощо.
Знімний міст дає змогу обробляти деталі великого діаметра.
Сучасний підшипник головної осі з підшипниками.
Центральна система перемикання поач, ходовий гвинт і ходовий вал для нарізування різі.
Точне регулювання швидкості та подавання.
Станина верстата стійка до крутіння й не схильна до вібрацій, що забезпечує основу для точного токарного оброблення.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
Цифрове зчитування осей.
3-кулачковий токарний патрон 250 мм.
4-кулачковий токарний патрон 320 мм.
Монтажна лицьова панель 400 мм.
Мертві крапки.
Стабільний відпочинок.
Слідкуйте за відпочинком.
Редуктор шпинделя.
Система охолодження.
Робоче освітлення.
Індикатор/різьбомер.
Швидке подавання.
Ножне гальмо безпеки.
Захист від стружки.
Набір інструментів для оброблення.
Оградження, що відповідають правилам техніки безпеки.
Інструкція користувача.
Декларація відповідності ЄС.
Гарантійне письмо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| DP різь | 8 – 56 вихованч |
| Вага | 2200 кг |
| Висота центрів | 250 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточки в станині | 630 мм |
| Діаметр обточки над супортом | 325 мм |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 75 мм |
| Дюймова різь | 1 – 56 витків на дюйм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM5 |
| МОДУЛЬНА РЕЗЬБА | 0,5-3,5 модуль |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 500 мм |
| Метрична різь | 0,5-28 мм |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Поперечне подавання | 0,036–2,019 мм/об |
| Поздовжнє подавання | 0,072 — 4,038 мм/об |
| Прохідний діаметр шпинделя | 65 мм |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 22 – 1800 об./хв |
| Пристрої цифрової індикації | для 3 осей |
| Хід пінолі задньої бабки | 150 мм |
| Ширина станини | 305 мм |
- Ціна: 809 450 ₴







