
Picture Organic чохол для лиж Ski Bag
3 380 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: BP149E
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Picture Organic Ski Bag – щільний чохол для однієї пари лиж. Підходить для зручного та безпечного транспортування спорядження під час перельотів чи поїздок на машині. Виготовлений із міцного зносостійкого поліестеру з водовідштовхувальною поверхнею. Міцні ручки із текстильним фіксатором на застібці Velcro допоможуть зручно переносити лижі. Підійде для транспортування лиж завдовжки до 190 см.
Особливості:
• виготовлений з міцного поліестеру з водовідштовхувальною поверхнею
• двостороння блискавка по всій довжині – дозволяє легко упакувати або дістати лижі
• непромокаюча внутрішня підкладка
• дві міцні довгі ручки з текстильним фіксатором на застібці Velcro
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1.32 кг |
| Вид сумки | Чохол для лиж |
| Возраст | Дорослі |
| Длина | 190 см |
| Материал | 100% Recycled Polyester |
| Объем | 60 л |
| Назначение | Лижний спорт |
| Рекомендоване використання | Лижний спорт |
| Размер | 25 х 13 х 190 см |
| Пол | Чоловіча, Жіноча |
- Цена: 3 380 ₴

