
Kelty спальник Cosmic 20 Long
9 460 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 35413721-LR
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kelty Cosmic 20 Long - теплий спальний мішок збільшеного розміру. Підходить для використання протягом трьох сезонів. Легкий і теплий пух 550 з водовідштовхувальним просоченням допомагає спальнику залишатися сухим при вологій погоді. Не містить небезпечні для навколишнього середовища і здоров'я перфторорганічні з'єднання PFC в складі водовідштовхувальних просочень. М'яка і міцна тканина приємна до тіла, а підкладка схожа на сатинове простирадло. Внутрішня невелика кишеня забезпечує швидкий і зручний доступ до налобного ліхтаря, бальзаму для губ або електроніці.
Температура граничного комфорту: 21° F / -6° C
Температура комфорту: 32° F / 0° C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 198 см
• виготовлений з гладкої і м'якої зовнішньої тканини 20D 400T Nylon і приємної до тіла підкладки 50D 300T Polyester
• пух 550 з водовідштовхувальним просоченням С0 DWR
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.33 кг |
| Вага наповнювача | 0.53 кг |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Polyester |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 20D 400T Nylon |
| Наполнитель | 550FP Duck Down |
| Назначение | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 20 x 36 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -24 °C extreme / -6 °C limit / 0 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 9 460 ₴




