
Sierra Designs спальник Nitro 800F 35 Long
14 400 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 70604218L
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Nitro 800F 35 Long – універсальний трьохсезонний спальний мішок для чоловіків високого зросту. Має відмінні температурні показники, малу вагу та невеликий об'єм як для походу, так і просто для ночівлі в кемпінгу. Качиний пух 800fp DriDown™ має підвищені водозахисні характеристики та допомагає спальнику швидко сохнути, навіть при холодній та вологій погоді. Просочення не містить пперфторорганічні з'єднання PFC у складі брудо- і водовідштовхувальних матеріалів. Запатентована система вентиляції в нижній частині спальника дозволяє легко вийняти ноги для кращої терморегуляції теплими ночами.
Температура граничного комфорту: 27°F/-3°С
Температура комфорту: 37°F/+3°С
Особливості:
• підходить чоловікам зростом до 198 см
• наповнювач – пух 800FP DriDown™
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі водовідштовхувального просочення
• запатентована система вентиляції в нижній частині спальника
• форма спальника у вигляді кокона
• стьобана конструкція гарантує тепло, запобігає збивання пуху
• двостороння застібка-блискавка з функцією проти заїдання блискавки
• регульований капюшон
• широкий комір запобігає потраплянню холодного повітря
• чохол для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 668 г |
| Вага наповнювача | 286 г |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Внутрішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Наполнитель | 800 Fill Power DriDown |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 х 17 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -3 °C limit / +3 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 14 400 ₴







