
Sierra Designs спальник Nitro Quilt 800F 35 Regular
10 800 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 80710419R
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Nitro Quilt 800F 35 Regular – трьохсезонний спальний мішок з частковою ковдрою. Унікальна конструкція, відмінні температурні показники, мала вага і невеликий об'єм забезпечать затишні ночівлі в кемпінгу. Інтегрований капюшон та спеціальні кишені для рук допоможуть завернутися як в кокон, при цьому забезпечать свободу рухів усередині. У тепліші ночі збільшений розмір дозволяє укритися як звичайною ковдрою. Качиний пух 800fp DriDown™ має підвищені водозахисні характеристики і допомагає спальнику швидко сохнути, навіть при холодній та вологій погоді. Просочення не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі брудо- і водовідштовхувальних матеріалів.
Температура граничного комфорту: 27°F/-3°С
Температура комфорту: 37°F/+3°С
Особливості:
• підходить чоловікам зростом до 190 см
• наповнювач – пух 800FP DriDown™
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі водовідштовхувального просочення
• унікальна форма спальника об'єднує два типи – кокон та ковдру
• спеціальні кишені для рук дозволять укутатися в кокон при досить вільному просторі усередині
• однаковий рівень утеплювача по всьому спальнику
• стьобана конструкція гарантує тепло, запобігає збивання пуху
• інтегрований прихований капюшон
• чохол для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 567 г |
| Вага наповнювача | 289 г |
| Вид | Квілт |
| Внутрішня довжина спальника | 190 см |
| Внутрішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Наполнитель | 800 Fill Power DriDown |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 х 18 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -3 °C limit / +3 °C comfort |
| Тип спальника | Квилт |
| Упаковка | Квилт |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 10 800 ₴







