
-20%
Sierra Designs спальник Get Down 550F 35 Long
10 350 ₴
8 280 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 70614421L
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Get Down 550F 35 Long – трьохсезонний спальний мішок збільшеного розміру. Підходить для чоловіків зростанням до 198 см. Ідеальне поєднання тепла, компактності і низької ваги. Качиний пух 550FP DriDown ™ володіє підвищеними водозахисними характеристиками і допомагає спальнику швидко сохнути, навіть при холодній і вологій погоді. Просочення не містить перфторорганічні з'єднання PFC в складі брудо- і водовідштовхувальних матеріалів. Внутрішня кишеня і довша блискавка створюють максимум комфорту, коли потрібно обернутися розстебнутим спальником. Міцна зовнішня тканина і комфортна внутрішня гарантують довговічність і приємний відпочинок.
Температура граничного комфорту: 26° F / -3° C
Температура комфорту: 36° F / 2° C
Особливості:
• підходить чоловікам зростом до 198 см
• наповнювач – пух 550FP DriDown ™, сертифікований за стандартом RDS
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі водовідштовхувального просочення
• форма спальника у вигляді кокона
• стьобана конструкція гарантує тепло, запобігає збивання пуху
• подовжена двостороння застібка-блискавка з функцією проти заїдання блискавки
• регульований капюшон
• широкий комір запобігає потраплянню холодного повітря
• внутрішня кишеня для рук – допомагає ховатися спальником, як ковдрою
• чохол для транспортування
Технологія DriDown™ є еволюцією пухових наповнювачів. Звичайний пух обробляється полімером на молекулярному рівні, щоб створити гідрофобне покриття на кожній окремій пушинці. Така обробка дозволяє DriDown пуху залишатися сухим в 10 разів довше звичайного і висихати на 33% швидше. У разі намокання або дії вологи DriDown пух зберігає об'єм в 2.7 разів краще звичайного та продовжує зігрівати у будь-якій ситуації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.82 кг |
| Вага наповнювача | 0.34 кг |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 213 см |
| Внутрішній матеріал | 20D Polyester Taffeta |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 20D Polyester Ripstop |
| Наполнитель | 550 DriDown |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 19 X 38 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -3 °C limit / +2 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 8 280 ₴







