
Sierra Designs спальник Get Down 550F 20 Regular
10 120 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 70614521R
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Get Down 550F 20 Regular – теплий трьохсезонний спальний мішок стандартного розміру. Підходить для чоловіків зростанням до 183 см. Ідеальне поєднання тепла, компактності і низької ваги. Качиний пух 550FP DriDown ™ володіє підвищеними водозахисними характеристиками і допомагає спальнику швидко сохнути, навіть при холодній і вологій погоді. Просочення не містить перфторорганічні з'єднання PFC в складі брудо- і водовідштовхувальних матеріалів. Внутрішня кишеня і довша блискавка створюють максимум комфорту, коли потрібно обернутися розстебнутим спальником. Міцна зовнішня тканина і комфортна внутрішня гарантують довговічність і приємний відпочинок.
Температура граничного комфорту: 17°F/-9°C
Температура комфорту: 29° F / -2° C
Особливості:
• підходить чоловікам зростом до 183 см
• наповнювач – пух 550FP DriDown ™, сертифікований за стандартом RDS
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі водовідштовхувального просочення
• форма спальника у вигляді кокона
• стьобана конструкція гарантує тепло, запобігає збивання пуху
• подовжена двостороння застібка-блискавка з функцією проти заїдання блискавки
• регульований капюшон
• широкий комір запобігає потраплянню холодного повітря
• внутрішня кишеня для рук – допомагає ховатися спальником, як ковдрою
• чохол для транспортування
Технологія DriDown™ є еволюцією пухових наповнювачів. Звичайний пух обробляється полімером на молекулярному рівні, щоб створити гідрофобне покриття на кожній окремій пушинці. Така обробка дозволяє DriDown пуху залишатися сухим в 10 разів довше звичайного і висихати на 33% швидше. У разі намокання або дії вологи DriDown пух зберігає об'єм в 2.7 разів краще звичайного та продовжує зігрівати у будь-якій ситуації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.93 кг |
| Вага наповнювача | 0.51 кг |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Внутрішній матеріал | 20D Polyester Taffeta |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 20D Polyester Ripstop |
| Наполнитель | 550 DriDown |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Військове спорядження, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 19 X 38 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -9 °C limit / -2 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 10 120 ₴







