
Sierra Designs спальник Mobile Mummy 800F 15 Regular
15 750 ₴
12 600 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 70614821R
• підходить для чоловіків зростом до 183 см
• наповнювач – качиний пух 800 F DriDown ™
• сертифікований за стандартом RDS
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC у складі водовідштовхувального просочення
• оригінальна форма і функціонал – одночасно спальний мішок і предмет одягу
• форма спальника у вигляді кокона
• стьобана конструкція гарантує тепло, запобігає збивання пуху
• вшиті бічні панелі запобігають міграцію пуху для максимального збереження тепла
• ультралегкий капюшон за розміром голови - комфортно облягає обличчя і рухається разом з головою як капюшон на куртці
• конструкція плечей розроблена таким чином, щоб вага спальника в вертикальному положенні лягав на плечі, а не на голову
• отвори для рук закриті клапанами, без використання будь-яких застібок
• Foot Box–- додаткове місце для ступень
• двостороння застібка-блискавка
• можна використовувати також для вентиляції ніг під час сну
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї поверхні застібки
• чохол для транспортування і сітчастий мішок для зберігання в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.09 кг |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Возраст | Дорослі |
| Наполнитель | 800 Fill Power DriDown |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -9 °C limit / -3 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 12 600 ₴








