
Kelty намет Far Out 3 w/Footprint
13 050 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40835322
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kelty Far Out 3 – легкий та місткий туристичний намет з додатковим захисним дном для трьох осіб. Вільна конструкція з купольним дахом, двома входами і двома тамбурами забезпечить комфортне розміщення для кожного учасника походу. У спекотні літні ночі можна насолоджуватися красою зоряного неба прямо з намету завдяки сітчастій стелі та тенту Stargazing Fly, яку можна легко згорнути. Поставляється в комплекті з додатковим захисним дном, що зменшує зношування основного дна намету. Призначений для використання протягом трьох сезонів.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• згортається тент Stargazing Fly
• два D-подібних входи та два тамбури
• конструкція каркаса із трьох легких дуг
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• попередньо прикріплені розтяжки для додаткової стійкості у вітряну погоду
• у комплекті – додаткове захисне дно та легкі кілочки
• чохол циліндричної форми для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 2.81 кг |
| Каркас | Алюминий |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 3 |
| Матеріал внутрішнього намету | 68D Polyester / No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Материал тента | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Вместимость | 3 человека |
| Назначение | Велотуризм, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 216 х 179 х 109 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 13 050 ₴





