
-30%
Sierra Designs намет Studio 3
22 455 ₴
15 719 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40150818
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Studio 3 - ультралегкий тримісний намет зі зручним внутрішнім простором. Швидке та легке встановлення, один вхід та один просторий тамбур для спорядження. Конструкція дуг забезпечує практично вертикальний вхід в намет, що значно збільшує простір всередині. Намет компактно складається в компресійному мішку та займає мінімум місця в рюкзаку.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• швидке та легке встановлення
• конструкція каркаса з двох дуг - арочні дуги, з'єднані 160 ° хабом з алюмінію, та одна поперечна коротка дуга
• легкі та міцні дуги з унікального сплаву DAC Featherlite Aluminum
• один D-подібний вхід та один місткий тамбур для речей
• зручний внутрішній простір збільшеного об'єму
• секції дуг зменшеного розміру - для більш компактного пакування
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• компактний компресійний чохол для намету
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 1840 г |
| Каркас | DAC Featherlite Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 3 |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 30D Nylon Ripstop, DWR / 1200 mm PU |
| Материал тента | 20D Nylon Ripstop 1200 mm PU / Silicone |
| Вместимость | 3 человека |
| Назначение | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 216 х 173 / 158 х 106 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 15 719 ₴










