
-30%
Sierra Designs намет Convert 3
28 800 ₴
20 160 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40147018
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Convert 3 - всесезонний тримісний намет з об'ємним внутрішнім простором, дврма входами та двома просторими тамбурами. Повністю знімний фронтальний тамбур допоможе заощадити вагу, якщо не потрібне додаткове місце для зберігання речей. Внутрішня частина намету повністю виготовлена з тканини, що забезпечує комфортний внутрішній мікроклімат навіть у найхолодніші дні. При цьому Convert 3 - один з найлегших 4-сезонних наметів на ринку.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• збільшений внутрішній простір
• два великих входи та два тамбури
• повністю знімний фронтальний тамбур з бічним входом
• конструкція каркаса з трьох з'єднаних дуг, окремої середньої дуги та додаткової дуги для тамбура
• Lightweight Aluminum – дуги із полегшеного алюмінієвого сплаву
• секції дуг зменшеного розміру - для більш компактного пакування
• снігозахисна спідниця по периметру тамбурів
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• Burrito Bag - компактний компресійний чохол для намету
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 3260 г |
| Довжина тамбура | 152 / 97 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 3 |
| Матеріал внутрішнього намету | 20D Polyester Ripstop DWR |
| Материал дна | 68D Polyester Ripstop 210T 2000 mm / DWR |
| Материал тента | 20D Nylon Ripstop 1200 mm PU / Silicone |
| Вместимость | 3 человека |
| Назначение | Альпінізм, Велотуризм, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 213 х 175 х 114 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 41 х 19 см |
| Сезонность | Всесезонна |
- Цена: 20 160 ₴










