
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV32P 400V
151 130 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: M-HSV32P 400V
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV32P 400V — це професійно-промислове обладнання для оброблення металевих заготівок, що виконує широкий спектр операцій: свердління, розсвердлювання, з'єднання, цекування, нарізування різі у внутрішніх отворах та інші. Хід шпинделя 135 мм дає змогу ефективно працювати з товстими деталями, а асинхронний двигун із реверсом потужністю 1,1 кВт дає можливість свердлити отвори діаметром до 32 мм і забезпечує якісне оброблення всіх типів металу. Живлення від трифазної мережі.
5-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 200-2400 об./хв дає змогу підібрати оптимальні параметри роботи. Підйом і опускання шпинделя виробляються за допомогою ергономічної ручки на бічній панелі. Для роботи з великими деталями стіл знімається. Такий професійний свердлильний верстат можна замовити на нашому сайті з гарантією 12 місяців і доставкою по Україні.
Чому варто вибрати саме свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV32P 400VОсобенности станка:
Підлогове встановлення Хід шпинделя — 135 мм Максимальний діаметр свердління — 32 мм Асинхронний двигун із реверсом потужністю 1,1 кВт 5 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 200-2400 об/хв Підйом і опускання шпинделя за допомогою ручки на бічній панелі Регулювання висоти та кута нахилу столу Збільшений хід столу по вертикалі Можливість демонтажу столу та використання як опори основи для оброблення великогабаритних деталей Т-подібні пази на столі та основі Можливість нарізування різі у внутрішніх отворах завдяки наявності реверсу Колонна виготовлена зі сталі, стіл, основа та свердлильна голова — з чавуну Робота від трифазної мережі Відповідність європейським стандартам якості та безпеки. Часті питанняПорахуйте відповіді на питання користувачів про свердлильних верстатах для металу.
Які свердла використовуються в свердлильному верстаті для металу?Для свердління металу найчастіше використовуються такі типи свердел:
Спіральні зі сталі HSS — найпоширеніші Ступеневі — дають змогу свердлити отвори різного діаметра Кобальтові — для твердих сплавів і неіржавкої сталі Карбідні — для особливо твердих металів. Який потужності свердлильний верстат вибрати?Для домашньої майстерні підійде свердлильний верстат із потужністю 350-500 Вт. Для невеликого виробництва треба придбати обладнання на 500-750 Вт. Професійні свердлильні верстати мають потужність 1 і більше кВт. Ну а для промислових спеціалізованих застосувань необхідний верстат із потужністю від 2,5 кВт.
Які операції, крім свердління, можна виконувати на свердлильному верстаті?Сучасні свердлильні верстати не тільки просвердлюють отвори, але й дають змогу виконувати низку інших операцій:
Розтоплення — збільшення діаметра отвору Розгортання — чистове оброблення отворів Зенківка — адаптування отвори під головки болтів і шурупів Нарізування різі та інші. Як визначити, що свердло в верстаті потребує заміни?На потребу заміни свердла вказують:
Нерівні отвори Поява задирок Збільшення часу свердління. Як часто потрібно здійснювати техобслуговування свердлильного верстата?Щоб свердлильний верстат завжди працював точно й ефективно, рекомендується після кожного застосування очищати його від металевого пилу та стружки й оглядати на наявність зламання, зношених і зламаних елементів, а також перевіряти гостроту свердел.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230/250 кг |
| Виліт шпинделя від колони | 510 мм |
| Діаметр колони | 98 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Конус шпинделя | MK3 |
| Максимальний діаметр свердління | 32 мм |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Напруга | 400 В |
| Оберти шпинделя | 200-2400 об/хв |
| Розмір основи | 650x440 мм |
| Размеры стола | 410x380 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1200 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 860 мм |
| Транспортні габарити | 1510x710x610 мм |
| Хід шпинделя | 135 мм |
- Ціна: 151 130 ₴










