
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV25S 400V
102 770 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: M-HSV25S 400V
Професійний свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV25S 400V призначений для свердління, розсвердлювання, цекування та з'єднання заготівок з усіх видів металу, також є функція нарізування різі. Є одним із найбільших і найважчих у своєму класі. Живлення від трифазної мережі.
Асинхронний двигун із реверсом потужністю 1,1 кВт забезпечує швидкість обертання шпинделя в діапазоні 200-2400 об./хв із плавним 5-ступеневим регулюванням. Хід шпинделя 135 мм дає змогу свердлити глибші отвори. Робочий стіл можна регулювати за висотою та кутом нахилу, а під час його демонтажу як опору використовувати основу. Стіл і основа мають Т-подібні пази. MAST Metalltechnik M-HSV25S 400V та інші верстати для свердління металу в наявності на.
Чому варто вибрати саме верстат для металу MAST Metalltechnik M-HSV25S 400VОсобенности станка:
Один із найбільших і найважчих у своєму класі Живлення від трифазної мережі Асинхронний двигун із реверсом потужністю 1,1 кВт Ремінне передавання крутного моменту від двигуна до шпинделя 5-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 200-2400 об./хв Хід шпинделя 135 мм дає змогу свердлити глибокі отвори Функція реверсу дає змогу нарізати різь у наскрізні отвори Збільшений хід столу по вертикалі та можливість його демонтажу для оброблення великогабаритних деталей Під час демонтажу столу як опору можна використовувати основу Т-подібні пази на столі та на основі Відповідність європейським стандартам якості та безпеки. Часті питанняПереглядайте відповіді на питання про верстати для свердління металу.
Які є типи свердлильних верстатів?Свердлильні верстати діляться на:
Настільні Вертикальні Радіально-свердльні Магнітні С ЧПУ. На які властивості звернути увагу під час вибору свердлильного верстата?Перелічимо основні параметри для вибору свердлильного верстата:
Потужність двигуна Швидкість обертання і робочий хід шпинделя Максимальний діаметр свердління. Яка різниця між свердлінням і розточкою отворів?Свердління — це створення отвору в суцільній заготівці. Рослина — це збільшення діаметра вже наявні отвори.
Що таке зенкування металу?Це створення конічного поглиблення на краю отвору для головки гвинта або болта, щоб вони були в рівень із поверхнею деталі.
Як вибрати правильну швидкість обертання для свердління металу?Вибір швидкості обертання залежить від типу металу та діаметра свердла.
М'які метали свердлять на високій швидкості, а тверді — на нижчій, щоб уникнути перегрівання свердла та деталі. Якщо свердло має великий діаметр, працювати потрібно на невисокій швидкості, щоб уникнути зламання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 155/170 кг |
| Виліт шпинделя від колони | 510 мм |
| Діаметр колони | 85 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Конус шпинделя | MK3 |
| Максимальний діаметр свердління | 25 мм |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Напруга | 400 В |
| Оберти шпинделя | 200-2400 об/хв |
| Розмір основи | 306x327 мм |
| Размеры стола | 338x300 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 540 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 280 мм |
| Транспортні габарити | 1590x710x610 мм |
| Хід шпинделя | 135 мм |
- Ціна: 102 770 ₴










